reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

Łooooooooooooł Futrzak :O Szczena mi opadła - pełen szacun!!

A co do fryzjerstwa, to chyba jeden z lepszych zawodów, ja czekam na wypłatę, żeby się wybrać, bo moja Kasia za jeden kolor i strzyżenie bierze 120-140zł
Także ona nic tylko swój biznes zakładaj jak Maluch urośnie ;)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, nie powiem moje hobby jest bardzo, ale to bardzo czasochłonne i kosztowne. Obecnie ciągle wyszywam metryczki dla dzieciaków, gdyż wśród znajomych i rodziny w ostatnich 2 latach mamy straszny wysyp. A mnie na razie odrzuciło od igły i od 4 miesięcy zbieram się za dokończenie rozpoczętych prac. Mam nadzieje, że niedługo ochota powróci, bo marnie widzę zrobienie jakiegoś obrazka dla swojego dziecka przed porodem :(
 
Moje hobby związane jest z pracą,pracuje w labolatorium,kocham to co robię,ale to jest nic w porównaniu z Waszymi dziełami......
Futrzak jestem pod wrazaniem,całe szczęście ,że nie poszłas do tej marynarki wojennej ,bo nie miałybyśmy takiego stadionu!!!!!

Doris ale cudeńka ,przepiękne te obrazy!!!
Olu,fryzjerstwo też wymaga dużych zdolności manualnych .Często klientki ( wiem to ,bo sama taka jestem) nie wiedzą czego dokładnie chcą i trzeba im doradzić jaka fryzura im pasuje.U nas do tych fryzjerek z pasją trzeba się zapisywać z miesięcznym wyprzedzeniem,a one same cenią się bardzo wysoko.Także nie przesadzaj ze skromnością .
 
Futrze - no całkiem niezły z Ciebie inżynierios! :tak:
Doris - normalnie Vincent igły!! :-)

a ja tu z jakimiś kobyłami z korka... ech... :-D
 
Doris piekne hafty,lubie takie ozdoby w domku urzadzonym w stylu staroangielskim ,tak mi to razem pasuje.Ja kiedys robiłam serwetki z haftu richelieu ale to było sto lat temu i juz jakos nie mam weny do tego.
 
reklama
Polecam "Klub mało używanych dziewić" Moniki Szwai i kolejne części "Dziewice do boju" i "Zatoka trujących jabłuszek"
Ksiązki bombowe! Można się i pośmiać i popłakać
 
Do góry