reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

Olu, w gazetach mamuśkowych jest pełno artykułów, jak chcesz to mogę podesłać Ci paczkę bo mam tego pełno;-) ze względu na to że kończyłam szkołę dla opiekunek dziecięcych:tak::-). Z resztą każde dziecko rozwija się w swoim rytmie i jest wyjątkowe a takie podciąganie pod podręcznik źle wychodzi:confused2::tak:.
 
reklama
moj brat uzywa tylko wielorazowych pieluszek i od tego czasu mala nie ma odparzen, w ogole, ZERO.
mam obiecane dostac zestaw startowy, wiec zobacze co to za cuda :)
oni jakos nie narzekali na pranie, wrzucaja codziennie wklady do pralki i zaraz sa suche, a na wszelki wypadek zawsze maja pampersy :)

a to ich pierwsze dziecko, oboje mlodzi lekarze :)
 
U nas tez sie nie sprawdzil 'Jezyk niemowlat'... To znaczy... tak jak Fusia przeczytalam kilka razy przed urodzeniem... a pozniej to bylo wielkie 'nie'.

A takie ksiazki nie ciazowe? Ktos z Was moze lubi czytać fantastykę? W końcu nie samą ciążą kobieta żyje ;-)
 
no właśnie się zastanawiałam czy to tylko o ciążowych czy może o normalnych też ;)

z fantastyki dawno nic nie czytałam, ale lubię :)

ostatnio bardzo dziwną książkę Nicka Cave'a a potem luźną biografię Franka Lloyda Wright'a, fajnie napisana :) teraz będę czytać "Złego" Tyrmanda z polecenia męża :)

a z ciążowych to mam taką fajną Matka i Dziecko, mój synek kocha ją, bo są zdjęcia modelki od 3 do 9 miesiąca, a potem poród i wszystko pokazane :) i on uwielbia żeby mu tłumaczyć co tam jest i co się dzieje :)
 
And the Ass saw the angel moze? A Zly jesli dobrze pamietam to jest taaaaaaka wielka... Chyba mialam mieszane uczucia po przeczytaniu.

To jesli lubisz fantastyke polecam Kossakowska i Grzędowicza (wlasnie czytam kolejny tom Pana Lodowego Ogrodu).
No i Jakuba Wedrowycza (Pilipiuk). Co jakis czas do niego wracam, bo uwielbiam te historie o egzorcyscie bimbrowniku ;-)
 
wedrowycza moj mąż mówi, że mi może dać :) to sobie obczaję :)

a tamtą Cave'a też kiedyś czytałam, a teraz najnowsza The death of Bunny Munro...bardzo pojechana, takie trochę ćpuńskie wizje, ale fajna :)

Złego przeczytam to napiszę jakie wrażenia.

a z fantastyki, to ostatnio Ursule K. Le Guin odkryłam :)
ulubione za to zawsze były dla mnie Opowieści z Narnii, jako dziecko czytałam i mam duży sentyment :)
 
ja przeczytalam juz jako nastolatka...i pamietam, ze najwieksze wrazenie zrobil na mnie koniec (Podroz Wedrowca do switu moja ulubiona)... W domu mam gdzies jeszcze takie stare wydania ich..

NO i mi sie przypomnialo... jedna z moich ulubionych ksiazek:
American Gods - Neil Gaiman
 
reklama
Czytajcie, dziwczyny, póki mozecie...:tak:

Wiem, że bywa róznie, ale ja czytac uwielbiam- to dla mnie najwspanialszy sposób odpoczynku jednak odkąd jest Zosia nie mam na to czasu kompletnie:no: Mąż pracuje od 7.30 do 15.30. W domu jest na 16.30. Obiad, spacerek, zabawa, kapiel małej, karmienie i o 22ej padam na twarz. A w czasie popołudniowej drzemki mojej córci gotuje obiad i sprzatam i tak dzien mija. Dobija mnie to czasem. Musze sie chyba jakos przeorganizowac.

A z książek lubie obyczajowe. A ulubione, do których mam senyment wielki to "Jezycjada"- seria książek M. Musierowicz:tak:
 
Do góry