reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze małe zachciewajki

Koral ja też niemam wcale ochoty na mięsko bleee i to już od dawna:dry:
i nie cierpie zapachu chleba - dziwne nie:confused:
 
reklama
Dziewczyny, jako kwietniowa mama 2006, powiem Wam tak: Jedzcie wszystko na co macie ochotę, potem jak zaczniecie karmić może być gorzej - będZie o wiele więcej ograniczeń. ja 3/4 ciąży żyłam na słodyczach. Obiadu moglam nie zjeść byle tylko zjeść czekoladę. Fakt, sporo przytyłam ale wedle przepowiedzni urodziłam zdrową DZIEWCZYNKĘ
 
Jakos w owocow to bardziej mam ochote na jablka. Dzis znowu jade na lody cytrynowe !! Hurah mniam. jade dzis dokupic troche owockow i warzyw to moze tez zakupie pomarancze lub manadrynki i zobaczymy.
 
Niczka jabłka też wcinam, a dzisiaj kupiłam sobie tez gruszki, grejfrutów nie jem ale czasami sobie sok z grejfruta wypije - kiedyś mi nie smakował - bo był za kwaśny a teraz jakoś tego kwaśnego nie czuje, a tak ale za to bardzo mi smakuje hihi
 
Ja w ciazy przezywam najwiekszy szok dotyczacy jedzenia. Do tychczas nie wyobrazyalm sobie dnia bez ''grzeska toffi'' a w ciazy calkowicie odzucilo mnie od slodyczy, nawet herbate slodze skompo, sokow nie pije bo zaslodkie, a kreci mnie strasznie na wszystko co slone. Jedyne co slodkie przyjmuje ;-) to kakao. Zawsze bardzo lubilam a teraz to rano i wieczorem. Przed ciaza zawsze myslalm ''jak bede w ciazy to sobie pouzywam'' no bo przeciez zachcianki ciazowe, a tu stoje w sklepie cos mi sie chce i nie wie co ;-) . Moja siostra, ktora przebywa ze mna teraz bardzo czesto ma wieksze zachcianki ode mnie :-D i jak kupuje to wtedy juz wcinamy razem. To sie chyba nazywa wspolodczuwanie :-D A jak wasi partnerzy tez maja zachcianki :-)
 
No to zaczęło się. Ostatnio jak robiłam zakupy to nie mogłam przejśc obojętnie obok regału ze śledziami, patrząc na sledzie miałam pełne usta śliny i zakupiłam śledziki w śmietance mniam mniam. Jak tylko przyszłam do domu to wtrąciłam całe jeszcze przed obiadem ;-) . Pycha!
 
reklama
To ladnie... ciekawe kiedy mnie trafi :-D . na lodach nie bylam juz jakis czas, z powodu choroby.... jakis czas ha ha od soboty.
 
Do góry