reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

No ja sobie zaglądam do Was pooglądać brzucholki i proszę akurat Rusałka zamieściła ;D to się nazywa wyczucie ::)

No tak nie napiszę nic nowego, zgrabna, ładna i w dodatku jeszcze te motylki :laugh: a tak poważniej dużo dobrego wszystkim czerwcówkom nie tylko tym bliższym memu sercu :)

pozdrawiam
 
reklama
Dziewczeta - naprawde miło sie czyta takie wypoiwiedzi na swój temat ( a czuję sie - przybierając tu i ówdzie..czesto - ZDOŁOWANA)- potraficie pokrzepić ::) - DZIEKUJĘ!
Moniolek - juz nie mogę sie doczekac- kiedy ja Twój będę brzunio oglądała:) - Tobie równiez- wszystkiego co najlepsze! :-* :-* :-*
co do mojej skóry:)- akurat po kąpieli:) i - naoliwkowana ::)
 
rusalko Ty chyba bardziej owdzie przytylas :) bo na tym zdjeciu to nawet brzuszka Ci nie widac za specjalnie :) Musze wreszcie siebie pstryknac najlepiej kolo wieczorka i po jedzonku to zobaczysz co to znaczy przybrac na wadze wiec prosze mi tu bez dolowania sie :)
a swoja droga to nie mam czasu ostatnio nawet do porzadku pocztac co u Was bo w pracy internet odcieli(zabronili prywatnie korzystac wszystkim) a po powrocie z pracy to komputer juz jest beeeeee.A do tego jakby mi malo bylo zajecia to zabralam sie za generalny remont mojego 450l akwarium bo za miesiac juz brzuch bedzie za duzy zeby cokolwiek przy nim zrobic :) No a w akwarium grzebac moge tylko JA! :D
uciekam wiec sadzic roslinki i przekladac korzenie i kamienie :D
 
Jeszcze raz - dziekujemy :)
Axxiu- dzis już zaczyna sie 21 tydzien:)..oj leci ten czas..oby jak najszybciej do czerwca:)
 
Moj kochany Marcinek ....zobaczcie jak ładniutki, okrąglutki jest mój brzuńcio...
hpim29841vg.jpg


hpim29816zp.jpg

oj rośnie mój Malusi.....
i widać mój gipsik..niebieściutki
 
reklama
qrcze- każdy ciązowy!!!:)- a mój???:(..na 100% to dlatego, ze ja jestem dość wyską osobą..widocznie moje maleństwo ma jeszcze sporo miejsca i sie nie rozpycha..ja wyglądam tak - jakbym ciutkę przytyła..a nie była w ciaży :mad: :mad: :mad: :mad:
Pozdrawiam Wasze sliczne brzuszki!!!i Ślę Cmokaski dla Waszych Malutkich lokatorków:)
 
Do góry