reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maluszki ( USG )

A to moja Nina
(buziulek 24 tydz.)
buzka24tydz.jpg

i dowod, ze jestem dziewczynką :D
cipeczka.jpg
 
reklama
Ja na tym etapie nie mam juz fotek maluszka mojego ale powiem wam ze jak ogladalam wczoraj plyte na buzie mojego maluszka to nawet po rysach byscie powiedzialy ze takie delikatne ma rysy dziewczynki no ale nic chlopak to chlopa bedzie delikatnej urody hihihi ale serio szkoda ze tu filmiku nie da sie wkleic same bhyscie to zobaczyly hihihi:-D
 
Witam wszystkie kwietnioweczki!!!
Moja corcia rowniez urodzila sie w kwietniu,takze porod mam juz za soba. Polecam wszystkim...USG 3D lub 4d,najlepiej miedzy 15 a 20 tyg ciazy.Cos pieknego,na zdjeciu widzialam cala moja kruszynke,nozki,raczki,glowke i kregoslupek i oczywiscie plakalam jak bobr....wspaniale chwile.
 
Jeszcze tak niedawno wklejalysmy zdjecie plodu a teraz??? nasze sliczne pociechy i juz nie takie male :) jak ten czas leci:) kurcze na jakie serwery najlepiej sie wgrywa filmy AVI ? wiecie moze? bo bym Wam cos pokazala:)
 
Do góry