reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Jul dzisiaj "poszedł krok do przodu" z raczkowaniem.A wygląda to tak : w pozycji do raczkowania lewą nogę ma ugiętą przed sobą,dupcia w górze a odpycha sie prawą na wpół wyprostowaną i to z jaką prędkością:tak::-D.
 
a ja dzis zauważyłam pierwszego ząbka dolną prawą jedyneczkę. Jestem dumna z mojego zęborka :)
 
U nas gluten dopiero zaczynamy wprowadzac,jogurt podajemy czasem z owocami ze słoiczków,a dzis pierwszy raz Amelka zjadla buraczki(2 lyżeczki)troszke sie krzywiła ale zjadła:tak:

Dziewczynki mam prosbe...czy mogłybyście napisać jak to jest z jedzeniem u Waszych Dzieciaczków tzn.Co jedzą? - Ile? - I o których godz?
 
reklama
Julkowa ja zgadzam się z Iwką odstaw Danonki i poobserwuj. Jakby Julek mial uczulenie na gluten to by kupa była często, bardzo rzadka i smierdząca no i dziecko by było płaczliwe bo brzuszek boli Mój brat byl bezglutenowy to pamiętam. Jesli nawet kupka jest rzadsza ale robi ją dwa razy dzinnie i nie widzisz po nim jakiegos rozdraznienia to pewnie nic się nie dzieje.

pozdrawiam
Dzieki za info.Już się bałam że to może być uczulenie na gluten.:happy2:
Wczoraj odstawiliśmy Danonki i dzis kupa ok.Chociaż nic poza ta kupa sie nie działo,żadnych uczuleń.
 
Do góry