reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

a ja już czuje swoje maleństwo od 18tyg wczoraj nawet było to zauważalne jestem teraz w 22 tyg to jest poprostu nie do opisania coś pięknego
 
reklama
Mila: idę na takie badanie na Polną w Poznaniu w przyszły czwartek - dam znać jak było i ile kosztowało :) U mnie będzie robione w 25 tygodniu - lekarz twierdzi, że to najlepszy czas. Jak zwykle - ilu lekarzy, tyle zdań :) pozdrawiam
 
Jagiellonia, koniecznie daj znać, co i jak. Ja zapisałam się na Promienistą, na początek kwietnia - bo powiedziano mi, że najlepiej robić to badanie ok. 26 tc. Na Polną dzwoniłam i usłyszałam, że robią tam tylko 3D, czyli fotki. Wybrałam jednak 4D. Koszt jest porównywalny, a efekt w ruchu wydaje mi się jednak bardziej spektakularny.
 
Dzięki to faktycznie cena mało się różni dokładasz 30zł i masz 4 d-cały czas się zastanawiamy czy pojechać, chodzi o czas, ciągle go brak, i nie ma kiedy jechać, coś pomyślimy:)
 
cześć dziewczyny, ja też od jakiegoś czasu czuję zawirowania w moim brzuchu, na początku czułam tylko po przyłożeniu ręki do brzucha takie puknięcia, ale pomyślałam sobie że to pewnie jelita tym bardziej ,że lekarz nastawił mnie na 22 tyd, dzisiaj zaczął sie 21 tyd, na 100 % nie jestem pewna, ale czy jelita mogą spowodować że brzych sie leciutko uwypukla lub podskakuje...:confused:
 
ja jak poczułam pierwszego kopniaczka (pamiętny dzień 3 luty) w nocy to już potem zasnąć nie mogłam ;-). Wcześniej czułam bulgoty itp., ale kopniaczek to uczucie niesamowite. A mój mąż na kontakt od dzidzi czekał aż 2 tyg. i był w szoku, ze to tak mocno :szok: bo jak ktoś inny przykłada rękę do brzucha, to dzidziuś się kamuflował a teraz męża też kopie :tak:
Ja mam już dosyć bo to męczące, spać nie mogę, ale z kolei jak długo siedzi i się nie odzywa to się niepokoję :baffled:
 
reklama
jazztina to twoje dziecko się tak dobija do Ciebie, ja ruchy czuję już od 17 tygodnia!!! Inni dopiero po 20! To zależy. Ale takie puknięcia to kopniaczki ;-)(na początku czulam najlepiej po jedzeniu i jak się kładłam na plecach) gratuluję, dotykaj wtedy brzuszka to będzie kopał w Twoją rękę :-)
pozdr
 
Do góry