reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Dziękuje Dziewczyny w imieniu Bartoszka. Ciekawe kiedy będzie następny zębolek.

buziaczeku pewnie że super czekałam na pierwszeho odkad mały skończył 4 miesiące, a tu masz 29 lutego (nastepna rocznica pierwszego za 4 latka hihi)

Marta1981 mi tez jest miło, czytam często forum ale nie mam czasami chwili zeby coś napisać.

asiulinka Grześ to już ma duzo ząbków, może dlatego często budzi sie w nocy, bo mój mały rozryczał sie strasznie ok 22 i płakał tak przez godzinę nic nie pomagałao nawet piersi nie chciał, nastepnego dnia patrzymy a tu zębolek, i teraz jestem pewna ze budzi się przez ząbkowanie.

Buziaki dla Dzieciaczków i pozdrowienia dla Mam
 
reklama
My dzisiaj domową pomidorówkę z wkładką ze swojej polędwiczki słodkiej:tak:.
Właśnie zjadł cały słoiczek,przekładam do słoiczka swoją zupkę,bo Julek myśli,że to sklepowa i chętniej je niż z miseczki.

hihii :-) koleżanka moja też tak musiała robic ze swoimi smykiem, bo poważał tylko jedzenie ze słoiczków :)
 
chciałam się zapytać o Foteliki samochodowe. Jestem teraz przed trudnym wyborem. Pomocy...:-( jest tego tak dużo że już sama nie wiem jaki kupić...
 
ale ja to tępa jestem... Myślałam że jestem na lipcowych mamach a tu na rozszerzaniu...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: To może piszcie na lipcowe odpowiedzi...
 
ja dzisiaj zrobie malemu zupkę z buraczkiem a na deser kisiel zurawinowy juz raz mu robilam to mu smakowal mam jeszcze troszke suszonej zurawiny to mu zrobie
 
100g żurawin
20g cukru
10g mąki ziemniaczanej
200ml wody
Żurawiny po umyciu rozgniatamy i wrzucamy do gotującej się wody wraz
cukrem. Po krótkim czasie gotowania przecieramy przez plastikowe sitko. Mąkę ziemniaczaną rozprowadzamy w niewielkiej ilości zimnej wody. Powoli mieszając wlewamy do gotującej się wody. Gotujemy.
 
dzieki , mam pytanie mamus zabkowych juz doswiadczonych , ile rosnie zabek,jak dlugo ?? Moja mala ma juz od 3 albo i 4 tyg zabka i strasznie wolno rosnie...:confused::sorry2:czy moze byc cos nie tak :confused:

Buziaczku u nas chyba to dosyc szybko rosły. Teraz wszystkie mają około 4-5mm ale pierwsze dolne jedynki wyszły 4 miesiące temu, następnie po 2 miesiącach pojawiły się górne jedynki i zaraz górne dwójki. Ja tak naprawde nie pamiętam jakie to tempo wzrostu było myslę ze nie masz się co przejmowac jaesli wyszły to napewno będą rosły.

Gratulujemy oczyswiście wszystkim dzieciaczkom nowych ząbków.:-)
 
reklama
No i się u nas zmieniło. Kacper w dzień nie chce spać. Uśnie raz na ok 20 min. i tyle. W nocy jest pobudka o 2 lub 3 i o 6 to już koniec spania....
 
Do góry