reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Dziekuje Wam slicznie dziewczyny. Dzisiaj po poludniu jade ogladac.
Adb7- jeśli tylko stan bedzie zadowalający to kupuję :)
Mati84- sa jakies elementy w tym wozku, ktore sie psuja czesciej niz inne? Na co powinnam zwrocic szczegolna uwage przy kupowaniu uzywanego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulineczka ja od kilkunastu dni mam ten wozek wiec narazie wiem tylko tyle ze super sie prowadzi nawet przy 2 dzieci wazacych po 12 kg , dla mnie jest wazne zeby wózek byl zgrabny i łatwy w prowadzeniu poniewaz duzo spaceruje , nawet wchodzenie pod górkę zaczęło byc dla mnie przyjemne, jadna ręką mozna prowadzic
Daj znac czy zdecydowalas sie na ten wózek
 
Mati 84- tak, kupilismy ten ICandy. Jest swietny. Ten co nam siętrafił był idealny, tylko rączka nie trzymała z jednej strony. A że wózek ma jezcze gwarancję to oddałam do naprawy, ma wrócić za około tydzień. Ale z tego co juz widzę to rzeczywiście jest świetny i bardzo łatwo nim manewrować.
 
Szukam podwójnej spacerówki parasolki, jakie są Wasze doświadczenia i co polecacie.
Jako "główny" Wozek mam zooma i spisuje się swietnie, ale zapakowany do auta zajmuje cały bagażnik :/ przydałoby się coś małego zgrabnego i składanego.
 
Ja dlugo mialam maclarena jako drugi wózek na zakupy , zajmuje malo miejsca w bagazniku, szybko sie go składa i rozklada noi jest bardzo wąski
 
Hej dziewczyny. Przeczytałam większą część wątku, szukam informacji na temat easywalker duo. Możecie coś napisać na temat tego modelu. Będę wdzięczna. Z gory dziękuję. Pozdrawiam.
 
santini, ja mam tego easywalkera. Kupiłam używanego, bo cena nowego mnie powaliła. Ale jest wart tej ceny, jestem bardzo zadowolona. Mieszkam na wsi, wiadomo nie wszędzie są chodniki i utwardzone drogi, a wózek wszędzie wjedzie. Składa się łatwo, dzięki temu mieści się w samochodzie (my mamy akurat dużego vana więc i tak nie ma problemu, ale w razie czego kółka można odczepić i jest jeszcze mniejszy). Łatwo się manewruje, mimo ze duży, w pokoju nie muszę przestawiać foteli żeby przejechać.
W sklepach jest rzeczywiście problem, bo do kasy nie podjedziesz, Ale ja wtedy wypakowuję zakupy i wyjeżdżam przez wejście na salę zakupów i podjeżdzam do kasy od zewnątrz. Problem jest w lidlu bo tam są drzwi automatycznie rozsuwane a czujka działa tylko z jednej strony.
Gdyby interesowało Cię coś konkretnego to pytaj, bo nie chcę tutaj przepisywać instrukcji obsługi:-)
 
Milla- serdecznie dziękuję za odpowiedź. Na razie model tego wózka znam z internetu, w poniedziałek będę miala możliwość przetestowania go w sklepie, mam nadzieję, że sie nie rozczaruje, bo alternatywy póki co nie mam, wiem tylko, że chciałabym wózek jeden obok drugiego. Zależy mi na dobrych gondolach, dużych pompowanych kołach, łatwości w prowadzeniu. Napiszę za 2 dni jakie bedą moje wrażenia, może wtedy będę miała bardziej konkretne pytania. Pozdrawiam.
 
Santini - a nie brałaś pod uwagę tfk jest praktycznie taki sam jak easywalker tylko moim zdaniem ma ten plus że ma regulowany podnóżek. Ogólnie i tfk i easywalker są warte swojej ceny. Ja miałam tfk i mogę go szczerze polecić, aczkolwiek jak dzieciaczki podrosły to zaczęli się bić po głowach, zabawki wyrywać, czapki sobie nawzajem ściągać i dlatego od tygodnia śmigamy BJ city select, ale osobiście uważam że jest do dobry wózek dla starszych już dzieci.
 
reklama
Bojka 6- faktycznie, poczytalam na tem tfk i jest też godny uwagi, na pewno go zobaczę, porównywałam siedziska, to są węższe niż easywalkera, a tak praktycznie niczym się nie różnią.
 
Do góry