reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Kamilove, ja miałam Jedo. Bardzo fajnie się go prowadziło. Jak najbardziej nadawał się na nasze piękne chodniki. W gondolach dzieci jeździły do ok 8 miesiąca. Później zmieniliśmy na spacerówki i kupiliśmy baby jogger city select.

Jeżeli chodzi o wkladanie do samochodu to my mamy kombi i musieliśmy wyciągać koła od stelaża, bo inaczej bagażnik nir chciał się zamknąć. Na spacery wychodzilismy w gondolach, ale do miasta montowalismy foteliki na adapterze.

Kupiłam ten wózek z tego względu że jego cena nie jest wysoka, gondole są duże i jest jeden obok drugiego. Na tym mi zależało, ponieważ chciałam widzieć dzieci jak z nimi wychodzę. Teraz kupiłam jeden za drugim i jest to.dobra wersja dla mnie, bo nie mam z kim zostawić dzieciaków i muszę brać je ze sobą, a w sklepach niestety przejścia są wąskie.
 
reklama
Darunia,

No właśnie a jak z wejściami do sklepów czy przychodni? On ma ponad 80cm wiec pewnie był troszkę problem... Do hipermarketów jednak pewnie spokojnie wchodziłas? Bo ja tak praktycznie to zakupy robie razem z Ł raz w tygodniu wiec jakoś dalibysmy sobie rade. No i faktycznie dla mnie cena jedo tez jest bardzo fajna, a i wózek z bardzo dobrych materiałów. I świetne gondole, a ja mam termin na koniec października wiec chciałabym by dziewczyny do kwietnia/maja w nich przejezdzily :)

Foteliki miałaś jedo czy jakiejś innej firmy? Łatwo się je montuje na stelaż?

Bardzo Ci dziękuję za pomoc!
 
Z hipermarketami nie było problemu. Miałam raczej na myśli jakieś sklepy odzieżowe, także one odpadają. Do przychodni nie probowalam wyjeżdżać wózkiem, bo zawsze jechaliśmy samochodem, mieliśmy spory kawałek i wnosilismy ich w fotelikach. Myślę, że spokojnie przejeżdża ten okres w gondolach. Moi korzystali z nich tak jak pisałam wcześniej prawie do 8 msc. Ważyli wtedy około 8-9 kg.

Foteliki miałem też Jedo. Z tym, że trzeba dokupić adapter, aby montować je na stelaż, jego koszt to chyba 50 zł. Bardzo proste w obsłudze.
 
Cześć Dziewczyny,
proszę o pomoc użytkowniczki następujących wózków:
1) Peg Perego Duette - mam na oku używaną spacerówkę + foteliki samochodowe. Czy spacerówka rozkłada się do pełnej pozycji leżącej? Czy dzieci w różnych ustawieniach (do siebie, jeden za drugim) nie przeszkadzają sobie wzajemnie? Czy wózek jest dość wysoko zawieszony? Interesuje mnie, jak będzie się sprawował na polnych drogach;

2) Jane Twin Two - używana wersja z gondolami i spacerówkami - wyczytałam, że gondole sa jednocześnie fotelikami samochodowymi. Czy to rozwiązanie jest dobre i bezpieczne? Czy gondole mają dość miejsca dla dzieci? Czy w spacerówce maluchy sobie nie przeszkadzają? No i pytanie o wysokość zawieszenia.
 
Jeszcze jedno: spacerówki będą eksploatowane zimą, dojdą pewnie jakieś śpiworki i martwi mnie ilość miejsca zajmowana prze owinięte dzieci. Nie mam możliwości obejrzenia wózków na żywo a w pilskich sklepach nie ma wersji bliźniaczych (ew. na zamówienie)
 
Hej dziewczyny czy któraś jest w posiadaniu tfk twinner twist duo. Dzis ogladalam wozki i ten wydal nam sie najlepszy tylko jest dość malo opinii na jego temat moze ktoras z was pomoze swoją opinią?
 
Pytanie do użytkowniczek Peg Perego Duette SW: Przednie kola przy mocnych skrętach trą o ramę wózka. Aluminiowy stelaż jest widocznie poprzecierany.

Czy to wina wyrobionych kół czy ośki? A może czegoś zupełnie innego? Czy któraś miała taki problem? Co trzeba wymienić? I gdzie dostać części?

Mogę dodać zdjęcia w razie niejasności.
 
reklama
Do góry