reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

reklama
Jolinto a jak się ma naczyniak do diety? Jest związek? Nijak się nie znam na tym :sorry2:

A jak się ma mieć?? Dietuję od kilku dni a naczyniak jest od jakiegoś czasu jak nie od urodzenia. Wcześniej nie miałam robionego takiego USG i lekarka nie jest w stanie powiedzieć czy mam go od urodzenia czy z czasem mi się zrobił. Ponoć to nic groźnego.
 
jolek obciąża jak każda dieta proteinowa, trzeba robić pełne badania krwi najlepiej co miesiąc.Moj sis schudła na tej diecie 35 kg(przez 1,5 roku) i od roku jest szczuplaskiem.Odmłodniała o 10 lat:)
 
reklama
Do góry