reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
LILITH kochana opanuj sie mala wyjdzie kiedy bedzie chciala a ty uspokoj sie bo tkak to nigdy sie nie urodzi :) wszystko bedzie dobrze wez gleboki oddech i na chwile zapomnij o tym ze jestes w ciazy
 
Malinko od dwoch dni mam straszne jazdy...w nocy spac nie moge bo albo glupoty z mezem mi sie snia albo cos ze rodze , ciagle sie ogolnie denerwuje...boli mnie jak mala sie rusza no normalnie straszne:(:( musze jeszcze jakos przetrzymac te 4 dni:)
 
LILITH kotek dasz rade wieze w Ciebie :) wspolczuje ci ale juz niedlugo trzymaj sie i nie daj strachowi buziaczki.Poglaskaj malutka moze sie zdecyduje wyjsc heheh :)
 
Lilith kochana to juz na dniach! będzie dobrze zobaczysz słoneczko :) hehe cykaj fotki żebyś mogła sobie powspominać swojego gigancika :) a to normalne że pod koniec już różne schizy odchodzą... każda z nas to przechodzi... ale zobaczysz widok córeczki wszystko wynagrodzi :)
hehe ja już nawet sobie myślę że nie byłoby tak źle jakbym znowu w ciążę zaszła ;) a jak u Ciebie Malinko?
 
MISIAQ hehe ja narazie nie planuje drugiego dzidizusia :) Wercia tak mi sie daje we znaki ze to jedno narazie mi wystarczy by nie oszalec. U mnie dobrze nie dawno zladowalismy do domku bylismy u mojego brata na herbatce:) mala spala praiwe caly czas a pieski sie bawily. Moja Sara czesto siada kolo malej i jej pilnuje albo kladzie sie obok niej i przytula obydiwe sa takie malutkie:)
 
Hej!! Witam was po kilku dniach i nadal 2 w 1 :):)
JAk pisalam czekam cierpliwie do czwartku a potem do soboty!!! oby! to faktycznie jeszcze niedlugo! ale gdzie tam moje przeczucie ze urodze wczesniej...
wogole od 3 dni mam okropne bole...wczesniej myslalam ze to od tego jak mala sie rusza i ze na nerwy uciska ale teraz to boli takze jak sie nie rusza...zazwyczaj zaczyna sie to kolo 9 i tak do 2 w nocy:( sama nie wiem czy to skurcze czy nie skurcze...mowilam wam ze ja pewnie nie poznam ze to to:) i tak tez teraz nawet nie wiem co to sie dzieje...a ciezko jest strasznie...naprawde juz niemoge doczekac sie tej soboty!!!no i mala wkoncu bedzie z nami!!!!!

Caluje was mocno!!! a wy ucalujcie dzidzie!!!!
 
JejQ LILITH juz myslalam ze sie rozdwoilas ;) .. niom ale do soboty juz niedlugo :) ... tylko 3 dni i poznamy Twoja coreczke ... pieknie :) ... powodzenia :-*
 
reklama
Malinko to nie to bo czasem nawet wystepuje co pol minuty:(
ale wczoraj wieczorkiem mialam tylko troszke i koniec...mala sie juz zdecydowanie mniej wierci! ale pocieszam sie ze jutro jade na KTG mierzenie miednicy usg i mase innych badan do szpitala i moze mnie juz zostawia! a jak nie to jak pisala Moniqa do soboty naprawde niedlugo! zleci szybciutko! u nas jeszcze taka ladna pogoda sie dzis zrobila!! cudnie!!!:)
 
Do góry