reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Irlandia kochanie probowalam! i akurat teraz tez pije:) ale wczesniej nic nie pomogla...moze teraz....probowalam juz przez 3 tyg:
sexik,schody,spacery,mycie okien podlogi itd ogolne sprzatanie , draznienie sutkow , przysiady,kapiele,curry, i pewnie cos tam jeszcze i nic:(
A problem w tym ze mala jeszcze nisko tez nie jest:( co prawda juz zeszla ale jeszcze nie tak jak trzeba....
No nic uspokoilam sie troszke bo chyba jednak cos sie rusza bo dostaje jakis boli od kilku dni a teraz po tych kolejnych probach(mimo iz wczesniej nie pomogly zas kabinuje) zaczela sie stawiac chyba wkoncu macica! no i juz nie mam mlecznych uplawow a bardziej zolto pomaranczowe co ponoc moze swiadczyc o tym ze szyjka zaczyna wspolpracowac ;D
Przez weekedn dam sobie jeszcze niezly wycisk i zaleje sie ta herbatka no i zobaczymy w poniedzialek:) juz sie nie bede stresowac bo napewno predzej czy pozniej urodze! a tak to przynajmniej nie bede sie obwiniac ze nic nie robilam z ta szyjka:)

A i jutro jedziemy po aparacik wiec i zdjec sobie pamiatkowych narobie itd!! trzeba jakies plusy znalezc w tym wszystkim!

tylko co do tej herbatki to sie troche boje jej pic wiecej niz pisze...no nic zobaczymy:) teraz sobie odrazu litra zaparzylam:):)
 
reklama
chyba ze nam zacznie dzis w nocy rodzic to nie zobaczymy brzuszka. :)
Lilith musisz to chyba wszystko jeszcze pomnozyc przez 3 a szybko zobaczysz maluszka...

co za lekarze są wtej Polsce.. nie umieja obliczyc terminu.. pozadnie..::)
z tego co sie pytałam mamy to tez sie po terminie urodzilam.. pół tora tyg.. i podobno niechcialam jeszcze wyjsc..
 
Kasiu no ja tez nie chcialam wyjsc i po ponad 2 tyg sila mnie wyciagali...wywolanie tez nic nie dalo i na szybko mamusie cieli i jak mnie wyciagali to sciskalam panicznie pepowine i puscic nie chcialam:(

A rodzic raczej nie zaczne w nocy choc bole mam straszne...ale ciesze sie z nich bo moze cos sie rusza z ta szyja! wiec jak tylko wroce ze spacerku (odrazu ze sklepu idziemy na wielka wyprawe) to pochwale sie brzuchem!:)

Elzbietko wiem ze musi wyjsc hihi i tym sie pocieszam!!! ze jak co to do tygodnia (przyszly czwartek) juz musieliby jakos wywolac-czyli jakby 2-3 dni wywolywali :):) tak wiec juz sie tak nie smuce!
 
Elzbietko ale jestes kochana!!!
aparacik juz jest! mam dzis super humorek! wstalalm o 7 pozbieralismy sie i zaraz zbieramy sie na dluga wyprawe na lotnisko i zdjecia!!!:):) ale sie ciesze!!! no i jestem w szoku ze mam az tak dobry humorek i nie mysle juz o tym porodzie:):)
 
LILITH kochana ciesze sie ;) a te dzieci cos ostatnio wychodizc nie chca, moja siostra miala rodzic okolo 28 kwietnia i tez jeszcze nic
 
reklama
Do góry