reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

reklama
hhehe...chyba na nastepnym Usg tez poprosze o sesje siusiaka:):)Bardzo byl podobny do tych na waszych zdjeciach:) jak narazie to widzialam go tylko na monitorze...w ogóle lekarka byla delikatnie zbulwersowana tym ze chce znac płec...tutaj prawie nikt o to nie pyta..taki zwyczaj..wola miec niespodzianke...!!!A ja tam wole zwracac sie juz po imieniu do syneczka...nawet jak jest w brzuszku:)
 
a Oskarek wypinał swoje klejnoty już dawno ale lekarz wolał nie mówić ponieważ mógł się pomylić .Jaki cwaniaczek musiał już pokazywać czym będzie rządził ;D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
JEJKU ALE IM TAM MUSI BYC CIASNO!! BIEDACTWA ALE MYSLE ZE MIMO CIASNOTY MUSI IM BYC TAM FAJNIE NAPEWNO JEST MOJ MŁY OD PIRWSZEGO USG POKAZYWAŁ CO MA NAJCENNIEJSZEGO JUZ W 13 TYG LEKARZ MI POWIEDZIAL ZE NA 95% JEST PEWNY ZE TO CHLOPAK
 
Nasz synuś też mało wstydliwy i w 13 tc na USG doktorek mówił, że prawdopodobnie chłopak a potem to tak już je wystawiał, że nie ma żadnych wątpliwości. Na ostatnim USG wyszło, że wszystko jest ok, serducho jak dzwon a Michaś ma 2kg.
 
reklama
U mnie te 2kg było w 32tc i 4 dniu ale niesądzę, żeby w 1,5 tyg. przybrał aż 0,5 kg. Mój ginuś mówił, że dzidzia zapowiada się na standardową wagę przeciętnęgo noworodka.
 
Do góry