• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Bobo ja też nie mam żadnych objawów i sie ciesze :-D
Dzona na szczęście m był ze mną.
Aneczka na oścież niestety dobrze że nikt nie wlazł

Ja jestem taka niezdara pod prysznicem się goliłam i ciachłam sobie w paznokieć ajc ale na szczęście nie boli
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bobuś, znów się słonko zamartwiasz. Przecież wszystko ok:tak:
Joweg, my oglądamy na Discovery o jakimś magiku z Anglii. Znaczy się M ogląda a ja piszę na BB
 
Anaber-to spoko jak będzie miał wzejto wzejdzie także spokojnie Marta-ja mieszkam wq dużym domu i nie lubie tu sama siedzieć Bobo-to nic tylko sie cieszyć oby tak dalej joweg-to już niedługo będziesz Pania na swoim
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry