• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Każda ma jakieś obawy lub złe doswiadczenia nie porzysparzajmy sobie same zmartwień bo życie i tak jest ciężkie a maleństwoń nie pomaga stres i nerwy które razem z nami odczuwają więc spokój i bez czarowidzenia bardzo prosze:happy: uciekam spać wiecej wiary w siebie dobranoc
 
Bobo, mi chodzi o to, że się wykończysz. Ale na Twoim miejscu też bym sie pewnie zamartwiała. Musisz sobie wmawiać, że będziesz wszystko ok i za 9 miesięcy będziesz miała swoje dwa skarby przytulać do serca:tak:
Wiola, Bobo słodkich snów
Ja później chce obejrzeć "Kobietę w czerni" na kompie.
Joweg, wiem, że jak się na coś czeka to czas strasznie się wlecze
Ale mi się ślinotok włączył, to wszystko przez Anaber i Anię. Niedobre...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiolka no tak życie jest i tak dość okrutne... ale cóż każdy ma jakąś przeszłość za sobą ale trzeba wierzyć że będzie dobrze. A u mnie m ogląda jakiś film ściągnięty a ja piszę z wami...
Aneczka a dawaj tego chleba coś tam jeszcze wcisnę :-D
Joweg przyspiesza przyspiesza- zobacz już miesiąc minął
Dzona a kiedy testujesz?
 
hehehhehehhe właśnie córka nakarmiła męża plasteliną hehehehheheh

cały czas wkładała mu do buzi kawałki chlebka i nagle Go zaskoczyła plasteliną hehehhehehehhehhe

idę spać :) dobranoc !!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry