A
anaber
Gość
Wiolka ja tez teraz zapuszczam, ale to ze względu aby mi było wygodnie po porodzie bo zanim wpadne w rytm to nie bede miała czasu na ich ukladanie. a zawsze spędzałam 40 min. w łazience na same włosy. więc już podziekuję 
A u Igorka lubię dłuższe włosy ale kurcze jak widze rano jak wstanie taki chochoł i nic z tym nie idzie zrobić no to mnie trafia az mi go wstyd do przedszkola dawac. taki poszarpaniec.

A u Igorka lubię dłuższe włosy ale kurcze jak widze rano jak wstanie taki chochoł i nic z tym nie idzie zrobić no to mnie trafia az mi go wstyd do przedszkola dawac. taki poszarpaniec.
Marta-dobrze sie czujesz nic sie nie dzieje to po troszku możesz sobie kupować:-)