• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

czyli czarny chcesz tak ??
Napisz mi jeszcze raz jaki rozmiar ok ??? jutro zamówie i w środę podjadę do rodziców i wyślę ok ? napisz mi adres na pw :)
Czarny 80G, wolę większy wybrać, w razie czego przyda się jak urosną mi w ciąży, czyli w bliżej nieokreślonej przyszłości:-D
Dzoana-mój ma jakieś zboczenie do włosów i wszystko wypatrzy nieraz chciałam zrobić sobie krótką fryzurkę bo mam rzadkie włosy to afere mi robił o moje włosy ale teraz nie żałuje zwiąże w kucyk i mam spokój a po I trymestrze robie w końcu balejaż:-) ja też chyba zaczne coś powoli kupować nie moge przejść obojetnie koło sklepów z ciuchami dla bąbli:happy2:
Ja planuje się zrobić na blond, bo po ojcu mam skłonność do wczesnego siwienia, a że mam ciemne włosy to po dwóch tygodniach od farbowania mam siwusy na wierzchu. No i wmawiam sobie, że może jak sie na blond zrobię, to siwe nie będą się tak rzucać w oczy. Tylko, że strasznie sie boje, bo nie wiem jak bedę w nich wyglądać i czy będa mi pasować.
A gdzie Bobo się podziała? WIem, że przez chwilę była.
 
reklama
najgorzej przy porodzie bo nie wiem jak to jest ale cokolwiek nie zrobisz to włosy są tak splątane że trzeba wyrywać ... ja zaplotłam warkocz żeby tego uniknąć .. w sumie i tak miałam cc więc ani się nie pociłam ani nie wierciłam ani nic a miałam jeden wielki kołtun... nawilżałam kremem do ciała żeby rozczesać ....
 
Marta, tylko jedna rada to kupuj ciuszki unisex, żebyś nie musiała chłopca ubierać w różowe śpioszki:-D
Ania, ciekawe skąd to wynika. Przez pocenie się, podczas porodu naturalnego to rozumiem, ale przy cesarce?
 
Marta, tylko jedna rada to kupuj ciuszki unisex, żebyś nie musiała chłopca ubierać w różowe śpioszki:-D
Ania, ciekawe skąd to wynika. Przez pocenie się, podczas porodu naturalnego to rozumiem, ale przy cesarce?
dokładnie !! powinni to zbadać hehehe
ja nie miałam bóli skurczy nic .. 3 x oksytocynę miałam podaną i zero reakcji ... w dodatku 2 tyg i 2 dni po terminie ...
 
Powiem Wam dziewczyny, że ja strasznie boję się porodu. Cieszę się na okres ciąży i macierzyństwa, ale poród mnie przeraża. I nawet nie chodzi o ból (chociaż wolałabym go uniknąć) tylko o to nacinanie i to, że się leży w pozycji z nogami do góry i każdy łazi i patrzy i maca. Masakra, kurcze, aż wstyd przyznać
 
M ogląda właśnie jakiś horror a ja siedzę tyłem do tv jak ja nie lubie takich filmów :no:
Dzona a jak ja się boję - masakra, nie jestem odporna na ból i panicznie się boję...
 
reklama
Bobo bo to nie moj pożyczyłam sobie zdjęcie z jakiejś strony plagiat inaczej :-) ale pytalam się tej pani czy mogę i mi pozwoliła :) hehhehehehe
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry