• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

no to w almie kupisz. u mnie w lidlu jest dużo pełnoziarnistych.

a w piotrze i pawle mają moje ukochane ciastka serduszka z dżemikiem w środku, mraaauuuu

dawno nie jadłyście nic za FlubZ, co to za obyczaje, co? tylko na 6mamę mogę liczyć w tej kwestii :)

justi, bietka - nie otwierają mi się Wasze nowe suwaczki :(
 
reklama
może na tel się nie otwierają :(

nie odpowiedziałaś na doniesienia sportowe z poprzedniego posta

scoti &&&&&&&& i spal za mnie trochę kcal -jak m mi nie kupi jutro ćwiczeń na x boxa to :angry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie pierwsza :-)

na 11 ide z Boryskiem do pediatry bo coraz gorzej nos ma zawalony oddychac nie moze a nic nie idzie sciagnac :-\

milego dnia ja zmykam pod prysznic. pa
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry