anisiaj
Fanka BB :)
no to w almie kupisz. u mnie w lidlu jest dużo pełnoziarnistych.
a w piotrze i pawle mają moje ukochane ciastka serduszka z dżemikiem w środku, mraaauuuu
dawno nie jadłyście nic za FlubZ, co to za obyczaje, co? tylko na 6mamę mogę liczyć w tej kwestii
justi, bietka - nie otwierają mi się Wasze nowe suwaczki
a w piotrze i pawle mają moje ukochane ciastka serduszka z dżemikiem w środku, mraaauuuu
dawno nie jadłyście nic za FlubZ, co to za obyczaje, co? tylko na 6mamę mogę liczyć w tej kwestii
justi, bietka - nie otwierają mi się Wasze nowe suwaczki

