• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Dzień dobry:)

Nie wyspałam się Kuba wojował od 4 do 6;30 a już potem musiałam wstać zaprowadzić Oli do przedszkola

Anaber za Boryska &&&&&&&&&&&&&&&& daj znać co u lekarza

Miłego dnia:)
 
reklama
hejka :)

aga kawa dla Ciebie

b_kawa_44168.jpg


anaber mam nadzieje że nic Boryskowi nie jest
 
Witam i ja :)
Ja dziś tak na szybko, mam dziś wizytę księdza po kolędzie :dry:, trening Wiktora, muszę zaraz jechać po prezent dla koleżanki Amelki bo mała jutro idzie na urodziny także dziś mały młyn... :-)
 
hej! ja ledwo zwlokłam swoje mięśnie z łóżka, wszystko mnie boli.
U nas piękne słoneczko świeci:)
Anaber zdrówka dla Boryska!
Aga, a to Kubuś zrobił pobudkę:)
Miłego dzionka!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry