gosiulek73
mama K&K&A
Witam się przy kawce...Ciekawe czy i dzisiaj mi zaszkodzi.
U nas pochmurno,spać się chce.
I co by Wam tu jeszcze napisać
????
Miłego dnia
Krysiu jak Karolek? Wiem że od razu poprawy nie będzie...Kurcze powinni mu wymaz zrobić.Wiadomo by było jaki antybiotyk podać.
U nas pochmurno,spać się chce.
I co by Wam tu jeszcze napisać
????Miłego dnia
Krysiu jak Karolek? Wiem że od razu poprawy nie będzie...Kurcze powinni mu wymaz zrobić.Wiadomo by było jaki antybiotyk podać.