gosiulek73
mama K&K&A
Bietka nie będe szła po skierowanie.Nie chce niczego złapać.Pójdę prosto do laboratorium.A po drugie oni sa tacy chętni do wypisywania skierowań że nawet nie chce mi się tam iść.
Moje dziecko właśnie spadło z narożnika głową do dołu.Okropnie to wyglądało.
Moje dziecko właśnie spadło z narożnika głową do dołu.Okropnie to wyglądało.
masakrycznie to wyglądałao