• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
joweg Kochana nareszcie sie pojawilas hihi :)
wszystkiego najjjjjjj Kochana :)
to juz niedlugo bedziesz miala dzieciatka w brzuszku :) super Kochana :)
ja o 17 jestem umowiona z kumpela idziemy na ploteczki i salateczke hihi:)
mozna jesc salatke grecka w ciazy?
 
reklama
Bobo jedz na co masz tylko ochote:-) w greckiej sałatce jest feta a nie pleśniowy ser:-) bo jak urodzisz i będziesz karmić piersią to tylko krupniczek i gotowane mięcho ci pozostanie:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry