• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
jestem byłam na spacerku:)

cos się wypogadza:)

Aniś kurcze nie wiem ja nigdy nic dzieciom nie dawałam a herbatkę jak można podać nie wiem pisze na opakowaniu od kiedy
 
Bobo z drugiej strony to nie jest prawda położne mówią dużo rzeczy z którymi się nie zgadzam z doświadczenia,
Aniś może coś zjadłaś co jej zaszkodziło albo jest jej za ciepło, zobaczysz co m z apteki przyniesie
 
reklama
Kolki pojawiaja sie po skonczeniu 2tyg, tak nam wczoraj mowili. Poki co nic jej nie dajemy. Kupy robi w nocy, co noc.

Watpie,zeby cos jej zaszkodzilo, kark ma normalny, lezy tylko w body. Possala cycka i jest spokoj.
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry