reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze TEŚCIOWE "kochane".....

Dziewczyny? a zdajecie sobie sprawę, że same niewiedziec kiedy będziemy - Teściowymi? oczywiście nasze synowe i nasi zięciowie NIGDY nie znajdą powodu, by na podobnym forum opisywać nasze dziwactwa:-p;-):-D do glowym im to nie przyjdzie:tak:
 
reklama
Jako teściowa hmm...odległa przyszłość. Każda z nas dla swojego dziecka będzie chciała wszytskiego co najlepsze, i pewnie znajdą się jakies wady u połowki naszego dziecka. Tylo to Jego wybór a my jestesmy tylko od wychowania i kochania a to Jego/Jej zycie. Jeśli dobrze wychowamy dziecko będziemy spać spokojnie bo wiemy że dobrze wybierze partnera na reszte życia takie jest przynajmniej moje zdanie.
 
A ja musze się pochwalić, że dziś dostałam naprawdę fajne życzenia z okzaji urodzin od teściowej mojej i się uśmiałam z nich, że hej...
Czytając o waszych to ja naprawdę zmieniam o 180 stopni zdanie o mojej, moja to anioł w porywaniu do niektórych Waszych.... chyba że z czasem ulegnie tzw przemianie...... hehehe
 
ja sie tu nie wpisze, bo świat jest za mały, by taki diabeł wcielony jak moja tesciowa predzej czy później by tego nie przeczytala...
zapewniam Was, ze moja bije Wasze wszystkie... :wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczyny? a zdajecie sobie sprawę, że same niewiedziec kiedy będziemy - Teściowymi? oczywiście nasze synowe i nasi zięciowie NIGDY nie znajdą powodu, by na podobnym forum opisywać nasze dziwactwa:-p;-):-D do glowym im to nie przyjdzie:tak:

Moja teściowa zawsze nagadywała na swoją i mówiła, że ona nigdy nie będzie zła dla swojej synowej :rofl2:
W sumie to specjalniemi przykrości nie robi, tylko charakterek ma taki, że nawet dzieci trochę do siebie zraziła. O znajomych nie wspomnę :dry:
 
Dziewczyny? a zdajecie sobie sprawę, że same niewiedziec kiedy będziemy - Teściowymi? oczywiście nasze synowe i nasi zięciowie NIGDY nie znajdą powodu, by na podobnym forum opisywać nasze dziwactwa:-p;-):-D do glowym im to nie przyjdzie:tak:

Dokladnie to samo myslalam sobie i juz teraz moge Wam powiedziec ze mojego synka bede bronic :happy::happy::happy:, a tak wogole to najchetniej nikomu bym go nie oddala zadnej dziewczynie i juz aleeeeeeeeeeee- pewnie niewiele bede miala do powiedzenia gdy przyjdzie ten czas:no::no:, a corcie to moj malzonek trzyma HA HA
 
Dziewczyny? a zdajecie sobie sprawę, że same niewiedziec kiedy będziemy - Teściowymi? oczywiście nasze synowe i nasi zięciowie NIGDY nie znajdą powodu, by na podobnym forum opisywać nasze dziwactwa:-p;-):-D do glowym im to nie przyjdzie:tak:
No wlasnie, my tez kiedys bedziemy tesciowkami hehe
M powiedzial ze jak bedzie cora to jej nikomu nie odda:rofl2::-Da synowa przyszla bedzie dokladnie sprawdzal czy umie gotowac, nie leci na kase i na innych facetow :-Dale oczywiscie nasze Skarby i tak zrobia co zechca, a my bedziemy musieli sie do tego przyzwyczaic ojjjjjjjjjjjjjjj oj oj :confused:;-):szok:
 
Tak się właśnie zastanawiam jak to ze mną będzie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: - czy będę teściówką z którą da się normalnie żyć - czy raczej taką o której można by tu było godzinami pisać, hehhehe. :-)
 
reklama
Witam
Ja swojej "przyszłej" teściowej jeszcze na oczy nie widziałam, bo mieszka w Anglii. Tylko rozmawiałam z nią przez telefon, ale pod skóra czuję że z niej niezłe ziółko :) strasznie kocha swojego najmłodszego synusia i dzwoni do niego kilka razy w tygodniu. Teraz etap przygotowania się do ślubu z którym mamy problemy w Polsce i chyba skończy się ślubem w Anglii, więc czuje że będzie wesoło.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe teściowe :-) Bądzcie dzielne :tak:
 
Do góry