• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

nasze testowania...

Lilith to super, że nie wymiotujesz! Ja za to wczoraj się czymś podtrułam chyba, bo rano całą kawę oddałam, no ale teraz już jest wszystko ok!. No i @ chyba czai sie za plecami bo piersi bolą i brzuch po bokach raz z lewej raz z prawej strony. No i pewnie jutro tempka w dół......
 
reklama
reklama
Dziewczynki robiłam test, i są dwie cudowne kreseczki!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Nie moge uwierzyć że to moze już............. W piątek ide do gin, mam nadzieje ze potwierdzi. W sumie okres spóżnia sie tydzień, mam nadzieje że testy nie kłamią.
Jeżeli mam w sobie fasoleczke to jeszcze sie załapie na majówki!!!!

:) :) :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry