reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

reklama
ja też chętnie dołączę. Urodziny mam 29 maja, za to imieniny 5 sierpnia, więc gdyby tak nasz Maluszek kilka dni poczekał, to miałabym najcudowniejszy prezent :D
 
Ja jestem z 16 listopada :)

A mój mąż ma urodziny 4 sierpnia :) Też jakby się maluch troszke spóźnił byłby prezen urodzinowy jak nic :)
 
moj Wiciu jak przyjdzie na swiat wedlug terminu to bedzie prezent hihi bo termin wedlug USG mam na 9 lipca w moje urodzinki ;D
 
Moje urodzinki dopiero 17 pażdziernika, ale : moj tatuś jest z 1 lipca, teśc z 7 lipca a moj synuś planowo powinien się urodzic 14 lipca. Może któremuś dziadkowi zrobi prezent.
 
moj termin to 16 lipca, brat meza ma urodziny-21.07, teść- 18.07, dziadek męża- 16.07, i meza niezyjaca ciotka -25.07, wiec bede musiala sie ostrostarac aby nie trafic w zaden z wymienionych, oj bedzie ciezko :-)
 
Aniu  ależ płodny ten lipiec w waszej rodzince  :laugh:

Ale wiecie co, ostatnio koleżanka powiedziała mi, że dzidzie rodzą się 5 m-cy po tym jak mamy poczuły ich ruchy. U mnie oznaczałoby to ponad 2 tygodnie wcześniej, to może mamusi zrobimy prezent ( ma urodzinki 27 czerwca, zresztą teściowa 16).
 
reklama
Moje baby jak się pośpieszy to może trafić na:
imieniny brata mojego męża 6 czerwca
imieniny mojego brata 7 czerwca
imieniny mojej bratowej 16 czerwca
imieniny mojego taty 24 czerwca
Jeżeli się spóźni:
urodziny mojej rocznej siostrzenicy 8 lipca
urodziny mojego brata 10 lipca
urodziny brata mojego męża 16 lipca
urodziny mojego taty 24 lipca

Akurat te 2 miesiące obfitują w mojej rodzinie w imprezy ;D Dojdzie kolejny termin ;D
 
Do góry