reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

reklama
Jak tak patrze, ze jeszcze wczoraj Martusia przeslala mi zyczenia to az sie lezka w oku kreci!
Tak bez urodzin , ale zycze Ci Martusiu by milosc ktora darza cie ludzie, ktorzy cie otaczaja i mysla o tobie, pozwolila ci przetrwac ten trudny czas!!! Zycze ci bys szybko mogla sie znow usmiechac i niebawem cieszyc nastepnym malenstwem!!!

A wszystkim dziewczynkom, od ktorych ja dostalam tak wspaniale zyczenia, bardzo dziekuje!!!
Jak to wszystko przeczytalam to az sie milutko na serduszku zrobilo!!!
Jeszcze raz dziekuje!!!
 
jejku jaka ja do tyłu jestem  ::)  Kreciku chyba po czasie  podpisuje się pod życzeniami  :) Życzę Ci wszystkiego tego czego sama sobie w serduszku zyczysz  :) buziaczki  :) spóźnione ale szczere  :-[
 
Kochane nowe kolezanki!
wpisujcie sie na liste urodzin :) Agushya - Ciebie juz wpisalam, miedzy wierszami doczytaalm kiedy masz urodzinki:)))
 
reklama
Do góry