reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
No to piątek to dla nas wielki dzień :) Ja też nie mogę się doczekać, ale też bardzo się boję, bo to moje pierwsze usg.
 
ja mam kloopot ze znalezieniem gabinetu,bylam w dwoch miejscach i nie robia tam usgpolozniczego,mam
jeszcze jedno miejsce ale juz dzisiaj nie mam sily isc( u nas w cieniu 32stopnie),do tego bardzo boli mnie
glowa ledwo na oczka patrze.
aniu sliczny malutki babelek, cudna pamiateczka
 
Anik- śliczna Fasolka! Ja ide za godzinę i boję się jak nie wiem, co... Mam nadzieję, że wrócę ze zdjęciem i dobrymi wieściami... Trzymajcie kciuki! Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tak denerwowałam.!
 
Pytia, spokojnie :) będzie dobrze. Niesamowite uczucie podczas tego właśnie USG, bo pierwszy raz widzisz Fasolinkę i jej serduszko. Nie obawiaj się tylko idź szczęśliwa, bo w końcu idziesz zobaczyć swoją dzidzię.
 
reklama
No i wreszcie jest i moje Szczęście :) Smyk był dzisiaj żywy jak sreberko, przebierał nóżkami i podskakiwał. Jak zobaczyłam, jak pulsuje serduszko, to łzy mi w oczach stanęły...
Na drugie usg za miesiąc zabieram mężusia. Dzidzia będzie już dużo większa :)

9 tygodni i 5 dni:
 
Do góry