reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Właśnie wróciłam z wizyty. Niecałe 1,5 tyg temu było widać zarodek, ale dziś nie ma nic. Mam poczekać i za tydzień przyjść na kolejne USG. Trzymajcie kciuki bo mam obawy że to pusta ciąża....
pozdrawiam
 
reklama
Justyna, trzymamy kciuki!!

U mnie następna wizyta 18.02. Mam się stawić już z wynikami badań, lekarz pozakreślał 7-8 pozycji na skierowaniu do laboratorium. Z uwagi na to, że jestem chora, chciałam poczekać, aż wyzdrowieję, żeby się to nie odbiło np. na morfologii. Teraz się zastanawiam, czy jak pójdę do laboratorium w czwartek, to wyniki w ciągu tygodnia będą gotowe do odebrania?
 
Do góry