reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

jestem juz po wizycie...

Wszystko dobrze ponoc, serduszko bije..
ale jestem taka mega wsciekla ze ryczec mi sie chce, tak mnie moj ginekolog wyprowadzil z rownowagi ze normalnie taka wkurw.... chyba nigdy nie bylam!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

najpierw nie chcial mi zrobic usg, bo pwiedzial ze nie mozna za czesto robic, ja mowie ale chce zobaczyc czy serduszko bije i czy wszystko jest ok wkoncu po poronieniu jestem, a on do mnie ze czy ja mysle ze on nie chce dla mnie dobrze itd, zaczal sie wymadrzac, nazwal mnie egoistka ze chce sobie popatrzec w monitor jak dziecko macha raczkami i nozkami a tak nie wolno itd:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
a ja chcialam tylko zobaczyc czy serduszko bije...... :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

jak juz mi zrobil to usg od niechcenia to jak zapytalam czy na sekunde wlaczy glos to on do mnie z teskstem - cytuje: " Pani chce zabic swojego dziecko???":no::no::no::wściekła/y::wściekła/y: nosz kur...... myslalam ze go tam nawyzywam......

zapytalam ile ma to on do mnie ze nie wie bo nie mierzyl teraz, mam przyjsc na kolejna wizyte za 3 tygodnie i wtedy wszystko pomierzy , a ja wtedy bede juz w 14 tc i juz bedzie za pozno na badanie genetyczne ! no kretyn!

dziewczyny trzymajcie mnie, bo ja zamiast sie cieszyc z wizyty ze wszystko jest ok to jestem mega wkurzona i roztrzesiona... i ide szukac innego gina.....:-:)-(

a i jeszcze mnie nie zwazyl nawet a sam sobie wage wpisal mi w ksiazeczke i to jeszcze se kilo dodal..... no rewelacja, a ja akurat schudlam przez chorobe ponad kilo, nie chodzi tu o dokladna wage ale o sam fakt ze mu sie nie chcialo bo kolejke mial w poczekalni.... :dry:
 
reklama
Marzenixx koniecznie zmień tego gina wstrętnego!!!!! No jak tak można kobietę w ciąży traktować??!!! :szok: Wizyty i tak są dla nas wystarczająco stresujące, żeby jeszcze ktoś tak nas traktował, skandal. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć lepszego. Ja też zmieniałam gina, mój nie był aż taki wstrętny, ale był wystarczająco nieprzyjemny żeby nie mieć ochoty mu płacić za wizytę. Poszłam do innego i jest o niebo lepszy - super lekarz jak na razie i nie żałuję zmiany.
Dobrze, że z dzidzią wszystko ok, jedyna dobra wiadomość z tego wszystkiego.
 
Marzenixx, ja uwazam jak tonya. Zmien gina kobito! jak on ci tak waznego usg nie robi na czas to sorry ale to jakis konował nie lkarz,no i takie słowa! co za idiota! ja mam usg na kazdej wizycie takie mowie 5-cio sekundowe,tylko parametry życiowe sparwdza,bo przy mnogiej czy po poronieniach i innych powikłaniach trzeba to bardziej kontrolować i już! idiota! tez mnie wkurzył! dobrze,ze postawilas na swoim-madra dzieczyna z ciebie jest!
i jeszcze z ta waga-no skandal!ja bym mu nawrzucala,ze az milo!
 
Marzenixx ja też na każdej wizycie mam USG, zmień prędko tego konowała i idź jeszcze w 13 tyg prywatnie niech Ci ktoś pomierzy dzidziusia. No to się w głowie nie mieści
ban.gif
 
eh dzieki dziewczyny juz ochlonelam troszke, pogadalam z siostrami i jest mi lepiej...

eh patrze na to zdjątko z usg które mi prawie rzucił na stół i płakac mi się chce jak sobie pomyśle co on do mnie gadał, że moje podejście jest egoistyczne ze chce tylko zobaczyc jak on machca raczkami czy nozkami, a ja chcialam tylko zobaczyc serduszko..... :((

Juz rozmawialam z kolezanka która miala innego gina i chyba zmienie wlasnie na tego....

jeszcze zapomnialam dodac ze nawet sie nie zapytal czy skonczyla mi sie luteina, czy mam dalej brac czy przestac, poprostu nic...... niczym sie nie zainteresowal, bo w poczekalni mial poslizg i juz kolejne w kolejce czekaly wiec sie chyba chcial mnie pozbyc....

:(( oh mowie wam dziewczyny co dzis za dzien mam.....
 
jestem juz po wizycie...

Wszystko dobrze ponoc, serduszko bije..
ale jestem taka mega wsciekla ze ryczec mi sie chce, tak mnie moj ginekolog wyprowadzil z rownowagi ze normalnie taka wkurw.... chyba nigdy nie bylam!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

najpierw nie chcial mi zrobic usg, bo pwiedzial ze nie mozna za czesto robic, ja mowie ale chce zobaczyc czy serduszko bije i czy wszystko jest ok wkoncu po poronieniu jestem, a on do mnie ze czy ja mysle ze on nie chce dla mnie dobrze itd, zaczal sie wymadrzac, nazwal mnie egoistka ze chce sobie popatrzec w monitor jak dziecko macha raczkami i nozkami a tak nie wolno itd:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
a ja chcialam tylko zobaczyc czy serduszko bije...... :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

jak juz mi zrobil to usg od niechcenia to jak zapytalam czy na sekunde wlaczy glos to on do mnie z teskstem - cytuje: " Pani chce zabic swojego dziecko???":no::no::no::wściekła/y::wściekła/y: nosz kur...... myslalam ze go tam nawyzywam......

zapytalam ile ma to on do mnie ze nie wie bo nie mierzyl teraz, mam przyjsc na kolejna wizyte za 3 tygodnie i wtedy wszystko pomierzy , a ja wtedy bede juz w 14 tc i juz bedzie za pozno na badanie genetyczne ! no kretyn!

dziewczyny trzymajcie mnie, bo ja zamiast sie cieszyc z wizyty ze wszystko jest ok to jestem mega wkurzona i roztrzesiona... i ide szukac innego gina.....:-:)-(

a i jeszcze mnie nie zwazyl nawet a sam sobie wage wpisal mi w ksiazeczke i to jeszcze se kilo dodal..... no rewelacja, a ja akurat schudlam przez chorobe ponad kilo, nie chodzi tu o dokladna wage ale o sam fakt ze mu sie nie chcialo bo kolejke mial w poczekalni.... :dry:


Marzenixx, zgadzam się z dziewczynami, jak najszybciej zmień gina. Nie dość że konował to jeszcze burak.


Marzenixx ja też na każdej wizycie mam USG, zmień prędko tego konowała i idź jeszcze w 13 tyg prywatnie niech Ci ktoś pomierzy dzidziusia. No to się w głowie nie mieści
ban.gif

Oli, rozbawiłaś mnie tym postem:-) Jak zwykle z resztą;-)

ja mam usg 8 lutego myslicie ze w 13 tyg. bedzie widac plec?? czy jeszcze za wczesnie??

Jest szansa, ale zależy to od umiejętności lekarza i ułożenia malucha. Zwykle nie daje Ci to oczywiście 100% pewności.

A ja kochane mam jutro wizytę i baaardzo się denerwuję, więc proszę trzymajcie kciuki..
 
reklama
troszke szkoda bo ciepliwosc to nie jest moja zaleta niestety... ostatnio na usg maluszek machal sobie swoimi zaczatkami nozek cos wspanialego
 
Do góry