reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Witajcie
Ja dzisiaj w koncu widzialam swojego maluszka.Wszystko jest w porzadku i na swoim miejscu.Nawet sobie nie wyobrazacie jak mi ulzylo.Dodatkowo maluszek okazal sie 5 dni starszy:-)

A tutaj zdjecie mojego skarba:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny, ja tez juz po 3 wizycie, przyziernosc 0,8 serduszko 158 udzerzen/min nochal dluuuuugi jak u mamy, wiec wszystko ok, dlugosc prawie 5cm, sa raczki, nozki, a ruchliwe te moje malenstwo, ze szok, tylko niestey plci nie widzielismy, bo pepowina sie miedzy nogami majtala :-D
 
Witam. Właśnie wracam z USG genetycznego. Coś niesamowitego. Najważniejsze, że jak na 14 tydzień wszystko OK. Wizyta kontrolna w 22 tygodniu.
Najbardziej w szoku był mój mąż. Fajnie że był ze mną. Jak widziałam jego minę to aż mnie ściskało. On sam chyba nie sądził, że to takie przeżycie będzie.
Ale najważniejsze że znamy płeć. Jak nic będzie córeczka tatusia. A miał być Franek.
 
kama , mandrzejczuk i martsa cieszę się że wszystko wporządku

kama miałam pisac to samo co alex , na tym 2 zdjęciu się nieźle dzidzia wyprostowała.. hehe
 
reklama
hej dziewczynki,
Co słychać ?
Ja w przyszłym tygodniu idę do lekarza i mam nadzieję, że poznamy już płeć !
Nie umiem się doczekać, bo nie wiem co kupować :D

Widzę że niektóre z Was już płeć poznały co mnie strasznie cieszy i nakręca na przyszły tydzień :D

pozdrawiam
 
Do góry