reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Dziekujemy Koralowa i czekamy na Wasza foteczke! :)

faktycznie bardzo ladny, wyrazny obraz, ale pecherz mialam pelniutki (taki wymog tutaj do badania USG), wiec chyba dlatego tak dobrze Maluszka widac :) no i USG przez brzuszek bylo robione...
 
Bubbles zdjęcie cudne:tak:Dzidziuś pięknie wygląda ale coś kłopoty już ma:-D:-D
W Irlandii też jak z Radkiem byłam w ciąży to do USG musiałam być na czczo i z pełnym pęcherzem,ale teraz dostałam list ze szpitala na 2 listopada (tj.11 tydzień) i nie mam by na czczo i z pełnym pęcherzem:no:No i dobrze bo bym do 10-tej z głodu zeszła:-D:-DAle ciekawe czemu zmienili:confused:
 
Bubbles cudowne zdjęcie...
a jak ma ślicznie nóżki skrzyżowane:-D


Tichonku pewnie dlatego tak jak pisałaś na irlandkach że masz tą tarczycę... i biorą Cię pod większą kontrolę....:tak:
nie stresuj się , okaże się za 2 tygodnie:-)
 
Bubbles cudowne zdjęcie...
a jak ma ślicznie nóżki skrzyżowane:-D


Tichonku pewnie dlatego tak jak pisałaś na irlandkach że masz tą tarczycę... i biorą Cię pod większą kontrolę....:tak:
nie stresuj się , okaże się za 2 tygodnie:-)
Wcale się nie stresuję,cieszę się,że szybciej mną się zajmą:tak:Zresztą z Radkiem też mnie i moją tarczycę też zaraz w obroty wzięli:tak::-D
 
reklama
Do góry