reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

AAAAAAAAAAAAA!! Gabi bedzie miała 2 lata i 5 m-cy i będą 2 maluszki:szok:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bubbles GRATULUJE FACETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DOBRYCH WYNIKÓW
 
reklama
Bubbles śliczny ten twój synek, bardzo ładnie ułożył się do zdjęcia mam nadzieje że jutro mój chłopczyk też tak ładnie sie pokaże mamusi!!!! Gratuluje!!
 
Bubbles gratuluję Syncia! Póki co mam sentyment do chłopców bo mam już jednego przedszkolaka a co będzie u mnie zobaczymy!
 
Ostatnia edycja:
Viikamcia gratuluję córeczki i dobrych wyników
Bubbles gratuluję kolejnego "urwis"
Dziewczyny ja też po wczorajszej wizycie, maluszek cały czas starszy o tydzień , bąbelek rośnie jak na drożdżach:-)
No i u mnie na 90% ma być SYNUŚ:-)
Męża się ucieszy bo jeszcze nic nie wie, nie chcę mu mówić przez telefon bo jestem ciekawa jego miny:szok:
 
Witam!
Dziewczyny Gratuluję udanych wizyt i tego że już wiecie jakiej płci są Wasze Skarby:)
Ja dziś po wizycie 4D wszystko jest ok ale płci niestety nie dało sie dojrzeć.Może na następnej wizycie:)
Pozdrawiam!:)
 
reklama
Do góry