reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

reklama
Jesteśmy już po wizycie 3d/4d. Maluch był dziś bardzo ruchliwy. Łożysko mam na tylnej ścianie macicy na dnie, wszystkie badania w porządku, maluszek też. Widzieliśmy jak ziewa, otwiera oczka i dłubie w nosie:-D nie ma włosków, jak macha rączkami i nóżkami i widzieliśmy siusiaka :biggrin2: więc na 100% będzie chłopczyk. Jestem zadowolona z wizyty. Tylko mąż na końcu zapytał u tą wodnitą wydzielinę i lekarz powiedział, że powinniśmy to bezwzględnie sprawdzić, teraz nie wiem co zrobić bo ilość płynu owodniowego prawidłowa.

Chciałam Wam kogoś przedstawić. Dziewczyny poznajcie Adrianka

Zobacz załącznik 553817Zobacz załącznik 553818Zobacz załącznik 553819
 
My tez juz po wizycie ;-) dzidzius zdrowy i rosnie szybciutko, wazy 910 gramow, dzisiaj ulozony posladkowo wiec malo widzielismy, zakryl sie raczkami i nozkami, buzki nie pokazal, dostalam skierowanie na morfologie mocz glukoze 75 i ktg, kolejna wizyta 20 maja :-D
a i u mnie +9 od poczatku ;-)
 
reklama
Do góry