reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Smile, mam ten sam problem. Dla dziewczynki imion caly wor, a dla chlopca pustka. Zadne mi sie nie podoba na tyle, zebym miala dac je 3. synkowi :no:
 
Ja mam teraz ten sam problem z imionami dla dziewczynek - nic mi się nie podoba :dry:
Bardzo dużo facecików w lipcu ma się urodzić, już przebieram nogami na 10 marca, wtedy i my się dowiemy płeć przy usg połówkowym! :tak:
 
Hubson gratulacje :) mój m. bardzo pragnął synka, a wychodzi na to że będzie córeczka. Powiedziałam mu, że spróbujemy 3 razy... Czyli jeszcze 2 przed nami. Chociaż znam takie przypadki jak twój... 3 a nawet 4 dzieci i wszystkie jednej płci :)
 
w mojej rodzinie 2 przypadki, gdzie siostry maja po 5 dzieci - jedna 5 synów druga 5 córek;)

jutro czekaja mnie badania, mocz - kontroluje czesto ze wzgledu na problemy z nerkami, morfologia, i test obciazenia glukoza, choc nie wiem czy nie za szybko mi go lekarz zlecil, wyczytalam ze najlepiej miedzy 21-24 tc robic...
 
z kim Ci nasi synowie będą chodzić na randki jak tu 90% to chłopcy :))
Gratuluje dziewczyny :) Szczególnie tym co będą miały 3 chłopca. Ja się tego obawiam bo też chciałabym trójkę i mam nadzieje, że jakaś parka sie trafi :D Ale niech 1najpierw się urodzi :) Gratki jeszcze raz
 
same chłopaki ;) u mnie też drugi się szykuje i choć chciałabym też trójkę dzieci, ostatnio powiedziałam mężowi, że pierdziele i trzeci raz nie będę ryzykować :)
 
Ja już się nie mogę doczekać wieści o płci. Teraz roboczo mówimy o maleństwie Franek i obawiam się, że jeżeli jednak będzie to dziewczynka ciężko będzie się przestawić. :p Planowo mam wizytę na połówkowe 28 lutego, wcześniej jeszcze w połowie lutego wizytę u gin na NFZ ale nie sądzę, że na jej aparaturze będzie coś widać, bo tam ledwo dziecko można znaleźć wśród szumów. Ale wrócę do mojego lekarza prywatnego, świetny facet, nie wiem w sumie czemu z niego zrezygnowałam. Bez sensu zrobiłam. Jutro zadzwonię się umówić i może jeszcze na przyszły tydzień gdzieś mnie wcisną. Muszę tylko podjechać do poradni po wyniki badań laboratoryjnych bo zostały w mojej karcie.
 
reklama
Dziewczyny a ciekawe, czy sprawdzą się te wszystkie prognozy co do płci? Ja podobno mam mieć córę i kto jeszcze?
 
Do góry