reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Ja termometr polecam Braun do ucha - jak rodzilam corke to tutaj w DE w szpitalu wlasnie na porodowce i w salach mieli takie termometry a i nasz pediatra tez taki ma i nam polecili bo moj mezowski sie poloznej spytal haha czy to dobry termometr bo nie mamy i chcemy jakis kupic i musze pow ze mamy go ponad 3 lata i naprawde sie sprawdza, jak bylismy 2x w szpitalu z corka to tez taki mieli i temp zgadzala sie z naszym a i porownywalam tez u tesciowej z rteciowym i tez temp sie zgadzala zawsze takze ja polecam
Cena ok 140-170 zl bo my tyle jakos placili za ten model co mamy ale warto bo to wydatek na lata potem tylko trzeba dokupic nakladki ale to sa groszowe sprawy i nie trzeba wymieniac co chwile
 
reklama
zakocona polecam, dosyć sporo miejsca zajmuje i nie mało kosztuje, ale siostra ma taki sam, Igorek spał do pół roku w nim, pozniej wzieła go siostra dla córeczki i ta też spała pół roku, teraz przejęła kolejna siostra, narazie maluszek ma 2 msce, mi nie bylo dane z niego korzystac, ale przy tym dzieciątku napewno trafi do mnie :) i wcale jest nie zniszczony, nowy kupiłas czy używany? ja za to żeby mieć gdzie na dole położyć swojego szkraba kupiłam taką kołyske, ale totalny niewypał, niepolecam, nie kupujcie
big_9.jpg
 

Załączniki

  • big_9.jpg
    big_9.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 90
Bo nie dość że bardzo wąska jest, to ma niby blokadę, a ta blokada nie bardzo działa i jak dziecko sie przekręci to kołyska bach razem z nim, wiec nie za bardzo, bałam się nawet ze mi Dziecko z niej wypadnie, masakra jakąś, na krótko starcza, teraz stoi u rodzicow i jest podkręcana żeby się nie kolysala, wiec dla siostry 2 miesięcznego synka się nada na jakieś dwie nocki
 
Używaną przez 4 msce i wszystko wygląda jak nowiusieńkie z katalogu. Razem z całą pościelą i materacykiem daliśmy.. uwaga, uwaga.. 200zł :D :D
 
reklama
zakocona polecam, dosyć sporo miejsca zajmuje i nie mało kosztuje, ale siostra ma taki sam, Igorek spał do pół roku w nim, pozniej wzieła go siostra dla córeczki i ta też spała pół roku, teraz przejęła kolejna siostra, narazie maluszek ma 2 msce, mi nie bylo dane z niego korzystac, ale przy tym dzieciątku napewno trafi do mnie :) i wcale jest nie zniszczony, nowy kupiłas czy używany? ja za to żeby mieć gdzie na dole położyć swojego szkraba kupiłam taką kołyske, ale totalny niewypał, niepolecam, nie kupujcie

czemu nie polecasz kolyski? Ja mialam taka nawet dosc spora byla bo do 6m corka w niej lezala/spala zawsze jak u tesciowej bylismy czasami bylismy na caly weekend i tez sie sprawdzala idealnie . Teraz tez wlansie chce taka uzywana odkupic i miec na dole w mieszkaniu.

Nasza miala tez blokade ale ta blokada to byl taki "kolek" ktory sie wsuwalo w kolyske i ona opadala lekko wiec nie bylo szans na samoistne odblokowanie no i byla dosc spora
 
Do góry