reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Wrzucam moje dzisiejsze łowy :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1427723743.691911.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427723743.691911.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427723743.691911.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 113
reklama
annie a ja slyszalam ze te termometry na podczerwien przekłamuja wyniki, jak to jest? sama chcialam kupic, ale w koncu nie wiedzialam jakiej firmy i sie sporo naczytalam, ze są do d.. wiec zrezygnowałam, ale moze jednak warto sie skusic, byłaby wygoda straszna
Ja mam termometr na podczerwień i jestem bardzo zadowolona. W porównaniu z termometrem rteciowym daje ten sam wynik. Oczywiście dużo szybciej i wygodniej. Polecam z całego serca :)

I śliczne zakupy <3
 
e tam, ja dziewczynkę w to chętnie ubiorę :) dopóki nie mam potwierdzone że dziewczynka to nie kupię sukieneczek :) bo co z nimi zrobię jeśli będzie chłopak? :p
 
dziewczyny sliczne ciuszki, ja jeszcze nic nie kupiłam, musze cos dal siebie kupic bo jeszcze tylko 2 pary\moich jeansów
ubieram, ale zaraz beda za ciasne
 
kamilove a mozesz powiedziec jaki masz ten termometr?

Blair noo znowu jakies zakupki? fajne ciuszki :) teraz co wyjscie bedziesz zachaczać po jakies ciuszki hehe
 
Blair śliczne ubranka! tylko nei kupuj Kochana zbyt dużo ubranek w rozmiarze 56 :-) moja córcia je tylko tydzień nosiła a urodziła się 53cm :-) za to 62 nosiła przez 3 miesiące!
 
reklama
śWietne te Wasze zakupy ;-) też chyba niedługo zaszaleję, bo już mnie kuszą te wszystkie słodkie ciuszki w sklepach...

A co do termometru też polecam Microlife, szybki pomiar, nie kosztował mało bo 170 zł, ale to juz jest zakup na wiele lat;-)
 
Do góry