reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Fajne te ciuszki dla małych dzieciątek :) ale widzę, że idziecie w chłopięce kolory. Mam nadzieje że w poniedziałek na usg lekarz coś zauważy i też będę mogła zaczynać wyprawkę :D
 
reklama
Noo Buba ja też może nie jestem zwolenniczką róży, ale właśnie takie podejście ma moja siostra haha no i same szarości, granaty itp i jak założy małej coś różowego to normalnie inna dziewczyna hehe jednak coś ten róż robi ;) wiec podejrzewam ze czasami skupisk się na jakiś różyk a jak nie to chociaż koral Cy czerwień ;)
 
ja tez zwolenniczka rozu nie jestem i jak bylam w 1 ciazy kupowalam stonowane kolorki biele, beze, szarosci, zielenie itp itd raczej takie unisex ale jak sie juz corka urodzila to nie moglam sie oprzec tym roznoscia slodkim ale tez bez przesady. Teraz corka ma prawie 3,5 roku i w swojej szafie ma i slodkie roze i falbanki jak i typowe chlopiece dresy czy kolorki stonowane :D

Teraz tez chce postawic na stonowane kolorki wiec pewnie wiecej kupie w dziale chlopiecym bo tam szybciej o stonowane rzeczy bo na dzialach dzieciecych ciezko kupic cos dla chlopca
 
Ja jeszcze nic nie kupuję, uważam, że trochę za wcześnie. Oczywiście rozglądam się już za akcesoriami, ubrankami i kosmetykami dla maleństwa, czytam opinię na temat danych produktów itp, ale z kupnem jeszcze się wstrzymuję :)

Kochane, przepraszam, że piszę o tym tutaj, ale nie znalazłam pasującego tematu, a więc...
Mam taką sprawę... Chcę zmienić ginekologa i nie za bardzo wiem, czy muszę go o tym poinformować... a mianowicie czy muszę zabrać swoją kartę ciąży itp czy mogę się po prostu zarejestrować do "nowego" lekarza i po prostu powiedzieć, że jestem w ciąży... ? :)
 
xxsweetheart, ja mam dwie karty ciąży, jedną z LuxMed a drugą od mojej ginekolożki. Jak przyszłam do niej to pokazałam kartę z LuxMed ale ona i tak założyła nową. Z Tobą pewnie będzie podobnie. Na pewno nie musisz informować swojego obecnego lekarza, że chcesz go zmienić.

Co do zakupów wyprawkowych:

- bardzo polecam termometr na podczerwień. Mierzy temperaturę maluszka ale też np. wody w wanience czy później mleka. My mamy taki i codziennie jest w użyciu: Termometr cyfrowy z 5 programami pracy

- kosz na brudne pieluszki to świetna sprawa, nie jest to duży wydatek a na pewno bardzo przydatny i mega ułatwiający życie.

- szczerze odradzam podgrzewacz firmy LOVI. Jest beznadziejny! Ja teraz planuję kupić taki Avent: Avent podgrzewacz do butelek Premium SCF356/00 | sklep dla dzieci TOMI.pl

- Używaliśmy kosmetyków Hippa, oliwkę miałam ale użyłam chyba ze dwa razy ;) za to polecam Oilatum baby, kąpaliśmy w tym Hanię co parę dni i miała super skórę.

- herbatki na laktację piłam Hippa później Bocianek

- wkładki [FONT=arial, sans-serif] laktacyjne "Penaten mama" były dla mnie najlepsze, ale też NUKa są fajne. [/FONT]

[FONT=arial, sans-serif]- Hania od początku spała z nami w łóżku, nie mieliśmy dla niej żadnej specjalnej wkładki, czy materacyka z bokami. Tak było dla mnie - karmiącej piersią, najwygodniej. W łóżeczku w ciągu dnia sobie czasem leżała. Odkąd przestałam Ją karmić piersią śpi sama :) [/FONT]

[FONT=arial, sans-serif]Tyle chyba na razie ;) Jak coś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę :) [/FONT]
 
annie a ja slyszalam ze te termometry na podczerwien przekłamuja wyniki, jak to jest? sama chcialam kupic, ale w koncu nie wiedzialam jakiej firmy i sie sporo naczytalam, ze są do d.. wiec zrezygnowałam, ale moze jednak warto sie skusic, byłaby wygoda straszna
 
Dolga, porównanie mam tylko z termometrem rtęciowym do wanienki - oba wskazywały tą samą temperaturę wody ;) Mam to mega szczęście, że ODPUKAĆ(!!!!!) moja Hania nigdy jeszcze nie miała temperatury (ale na sobie i mężu sprawdzałam i nie kłamał nigdy). Używam go codziennie do robienia mleka (bo podgrzewacz Lovi, jak już pisałam, jest do d*py i grzeje wodę prawie jak czajnik :p ).
 
hejka. ja dziś zaszalalam na wyprzedażach i mam nieco dla ohojga dzieciaków na przyszłą zimę ;)
 

Załączniki

  • 1427631631963.jpg
    1427631631963.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 147
  • 1427631652338.jpg
    1427631652338.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 144
  • 1427631673827.jpg
    1427631673827.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 144
  • 1427631692914.jpg
    1427631692914.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 147
  • 1427631716892.jpg
    1427631716892.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 137
reklama
Do góry