reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

Cleo nie pomyślałam o aptece musze tam zapytać.
Ale mi się przypomniało ja mi opowiadała moja mama jak mnie rodziła.
O majtkach nie było mowy,koszulka tylko szpitalna kruciutka do pępka.
A jak chodzili na obchód to lekarz wąchał podpaski, OBRZYDLIWE!!!! :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
No cóż jeszcze teraz zdarza się,że ordynator ogląda podpaskę,ale to dlatego,że po "odchodach" poznaje czy wszystko idzie jak trzeba ;D
Ale fuj.... ::)i nieco krępujące chyba ;)
 
Cleo a czy ty dostałaś już zamówinone płytki i kasetę Jane Fonda z ćwiczeniami, bo jestem ciekawa czy fajne??
 
Mycha
po porodzie leje się z kobiety dużo krwi(czas zwany połogiem),bo oczyszcza się macica.Stąd te podpaski,czy pieluchy i te spoglądania na nie ;)
 
dziewczyny to tylko dla nas jest to krepujace ale lekarza nie ma w tym nic dziwnego, on musi to obejrzeć i tyle, musi wiedzieć że wszystko jest w orzadku a jak daby o higienę to nie ma problemu,pamiętam że tylko piewrszy obchód byl dla mnie dziwny, potem to juz norma. A te majteczki to naprawę polecam - i prac w razie zabrudzenia nie trzeba :)
 
Tak sobie z nostalgią przypomniałam jak mąż mi przyniósł do szpitala torbę, w której miałam zapakowane zwykłe podpaski :)
Położna powiedziała wtedy, że to na pewno będzie za mało :) Trochę się zdziwiłam. A była to noc, wiąc podpaski "giganty" musiałam pożyczyć od koleżanki obok.
 
a ja wszystko odstalam w szpitalu, nic nie musiąłam mieć z domku, wszystko dali począwszy od przyborów higienicznych dla mnie przez ciuszki, pampersy, husteczki i kosmetyke dla dzidzi. Ciekawe jak teraz bedzie
 
reklama
Do góry