reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
Piekne Was Kobiety !!:) Dzieci będą przepiękne z takich genów! A jakie szczupłe... az mi wstyd wrzucać swoje zdjęcie...
to ja w dzień śłubu (08.08./2009) czyli jakieś 6 kg wczesniej:

I moje małe miłości:
 
Wszystkie jesteście laski że aż miło popatrzeć, aż waham się czy wrzucac swoje foty, może poszukam jakiś wcześniejszych sprzed paru kilo ;-)

WIolcia twoje miłości są boskie, szczególnie na tym zdjęciu po prawej
 
DSCN0102.jpgNo to i ja się przyłączę :-)ja.jpg
 
Dziekuje za komplemenciki :)

Ale fajnie was zobaczyc :) mi sie podobacie :) tylko ze same blondyny a ja brunetka hihi :) i pieski slodkieeee..

Izula82 sama wychodowalas kwiatka? :)
 
20100212.jpg20100131(004).jpgDSCF1035.jpg

Ta dziewczynka ta moja siostra Oliwka, to zdjecie gdzie leże na trawce to z 2008 roku z wakacji a teraz wygladam tak jak na zdjeciu z moim P :)
 
reklama
Do góry