reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

Joaś - dziewczyny mają rację, śliczna z Was rodzinka :-)

I ja też zwróciłam uwagę na biust Paulinki :-) ja sama zawsze miałam A w porywach małe B - teraz mam pełne B i czuję się nieswojo :-)
 
reklama
Paulinka super fotki, piesek, wakacje, maz i biust :p my mielismy podroz poslubna dopiero w tamtym roku (a slub w 2006) ale tez wzdycham jak wspominam, bo bylo tak fajnie.. ;)

Joaś, dopiero czytalam na glownym temacie.. i pisalas ze jestes juz stara.. a tu taka foteczka piekna :) wygladasz bardzo ladnie i masz super dzieciaczki, a do starosci Ci jeszcze dalekooo :)
 
Oj, Paulinka, mi z E już wyskakuje, więc Ciebie rozumiem...

No właśnie.... Rozumiem Was dziewczyny i boję się pomyśleć co z moim biustem będzie dalej... zawsze miałam problem z biustem bo jak sukienka pasowała to się w piersiach nei mieściłam a jak się mieściłam to sukienka za wielka... najgorzej było ze strojem kompielowym jak biust był ok to majtki wielgachne... a co bedzie teraz dziewczyny?? I czy grawitacja podziała na Nsze biuty? ja się naczytałam, że z większym biustem jest dobrze spać w piżamach z wbudowaym biustonoszem... prawda czy fałsz?
 
No właśnie.... Rozumiem Was dziewczyny i boję się pomyśleć co z moim biustem będzie dalej... zawsze miałam problem z biustem bo jak sukienka pasowała to się w piersiach nei mieściłam a jak się mieściłam to sukienka za wielka... najgorzej było ze strojem kompielowym jak biust był ok to majtki wielgachne... a co bedzie teraz dziewczyny?? I czy grawitacja podziała na Nsze biuty? ja się naczytałam, że z większym biustem jest dobrze spać w piżamach z wbudowaym biustonoszem... prawda czy fałsz?

Raczej prawda,sama mam rozmiar 65 HH/J i mimo upływu lat nadal mam biust we właściwym miejscu :))) ale zawsze śpię w staniku.Mam kilka przeznaczonych specjalnie do spania,są delikatniejsze,bawełniane- polecam.
 
U mnie np spanie w staniku nie przejdzie... Probowałam juz kilka razy i normalnie nie zasne... Ja jestem poprostu dobrej myśli ;) Do tego wieczorem stosuje na piersi krem przeciw rozstępom, rano (jak mi się chce) smaruję oliwką zeby były cały dzień nawilżone i do tego ćwiczonka na biuścik :))) Jak obwisną to cóż... Zostaje załamać się, żyć z tym albo zrobic sobie operacje ;) Myślę, ze nawet jak obwisną sprawę załatwia DOBRY biustonosz :)
 
Moja siostra mnie ostatnio "pocieszyla" jak rozmawialysmy o ciazy to stwierdzila ze "cycki sa juz nie do odzysku" hehe
 
reklama
Do góry