reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

dziewczyny mam prosbe, czy mozna by ten wątek przekształcic na wewnętrzny, tzn dostepny tylko dla osob po zalogowaniu sie, tylko dla nas? jestem juz dlugo forumowiczką i zdarzyły juz mi sie nieprzyjemne sytuacje, gdy dostęp do forumowych zdjęc mialy osoby oględnie mówiąc "niepowołane" jest to czasem przykre...wiec poki co nie bede tu wstawiala zdjecia mojego dziecka bo zboczencow w internecie nie brakuje.
 
reklama
dziewczyny mam prosbe, czy mozna by ten wątek przekształcic na wewnętrzny, tzn dostepny tylko dla osob po zalogowaniu sie, tylko dla nas? jestem juz dlugo forumowiczką i zdarzyły juz mi sie nieprzyjemne sytuacje, gdy dostęp do forumowych zdjęc mialy osoby oględnie mówiąc "niepowołane" jest to czasem przykre...wiec poki co nie bede tu wstawiala zdjecia mojego dziecka bo zboczencow w internecie nie brakuje.

Masz 100% racji. Jak to się robi?
 
Trzeba napisać do Aniaslu - pisze moderator i podaje nicki osób, które mają mieć dostęp. To jest zamknięty wątek w "Związki rodzinne"
 
a to ja z moim mezusiem.
 

Załączniki

  • DSCN0530.jpg
    DSCN0530.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 75
  • DSCN2316.jpg
    DSCN2316.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 78
roziaa piękna jesteś kobitka a i ślubny niczego sobie :-) widzę ze nie boisz się zmian...raz blondynka raz brunetka :-) i w jednych i drugich CI ślicznie
 
Ja to na moich wloskach to juz mialam wszytsko :) Moje naturalne wlosy to taki powiedzmy braz i polozylam sobie farbe blond i wyszly kurczakowe wiec od razu poszlam do fryzjera i zrobila mi balejaz taki blond i rusym i efekt koncowy byl przesliczny. Potem caly czas kladlam blond przez 2 lata i potem stwierdzialma ze chce wrocic do swojego koloru i zaczelam sciemniac i mialam juz bardzo podobne ale bylam w sklepie i sobie ogladlam farby i kupilam machon :) i sa teraz bardzo fajne :) Zrobie zdjecie ktoregos dnia to wam pokaze :)
 
reklama
roziaaa - no co za lasencja :))) Te listopadowe mamsie wszystkie takie piękne chyba :D A powiedz mi skad jesteś dokładnie? Też mieszkam na śląsku, niedaleko Katowic :)))
 
Do góry