reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

Tylko wam pozazdrościć, moja Nikola tylko okazyjnie jest na nocniku, cały czas mama zakłada jej rajtki lub inne ciuszki i nic, tak jej wygodnie. U nas chyba to jeszcze troche potrwa, choć mała lubi siadac na nocnik.
 
reklama
na każdego przyjdzie pora:-D:-D:-D
Alka śpi w tescowych 5, właśnie chłopa po nie wysłałam, bo ostatnia już "zeszmacona" nam została:tak:
 
A jaki jest najwiekszy rozmiar pieluch? 6? My nadal na tescowych 5tkach :tak:

Mada, wszystko idzie do przodu :tak: Super, ze tak szybko Ami zaczela sikac i robic kupke do nocnika :tak: A ze jeszcze macie problemy jak ma majtki to nic - daje Wam tydzien, dwa, ze Ami bedzie smigac do nocnika w kazdym ubraniu :tak::-)

Karoo, z Jagodzianki to taka "zdrowa dupcia" bedzie ;-):-) juz zreszta jest :tak::-) A majtkowe pampersy probowalas? Moze w nich byloby wygodniej, bo nie ma problemu z mocowaniem rzepow.
Sandra, majtkowe pampersy wyprobowane 6 - za waskie, niestety sa na wezsze dupcie niz Jagodziana robione, kupilam opakowanie ze trzy miechy temu. No i druga sprawa, ze po kilku nockach znowu malej wyszlo uczulenie na cipce, a jak wrocilam do pieluch rossmannowskich to zaraz zeszlo. Najlepsze (w sensie szerokosci) pieluchy jakie znalazlam to pieluchy z rossmanna i to te pieluchomajtki najwieksze. Sa szerokie i jeszcze dobre, ale nie wiem jak dlugo. Niestety nie mamy Tesco w Slupsku, wiec nie jestem w stanie sprawdzic czy bylyby dobre, a Bella tez odpada, bo jest na wezsze pupcie i niestety bokiem siusiu w nocy ucieka.
 
Karoo, nam wlasnie tez czasami w nocy bokiem siuski uciekaja :baffled: wiec moze powinnam kupowac juz Sarze te w rozm. 6 :confused: Moje dziecko w dupce tez nie najchudsze i czasami mam wrazenie, ze pampers bedzie sie jej wrzynal w pupke:sorry2:zwlaszcza w nocy jak sie kreci.
Osobiscie rossmanowskich pieluch nie probowalam, ale slyszalam, ze sa dobre :tak:
My dzieki Bedytce uzywamy od dluzszego czasu tescowych pieluch i pieluchomajtek i sa naprawde super - zero podraznien, uczulen, a i cena atrakcyjna :tak::-)
 
jak dla mnie to tescowych pieluch nic nie pobije- sa najlepsze:tak::tak::tak:

wiecie że młoda buntuje sie i nie chce na nocnik po przebudzeniu, nie wiem dlaczego...jakieś 30min. musi upłynąć i dopiero siądzie (oczywiście to ze spania trafia do pieluchy wiec nie ma po co na nocnik siadać:baffled:)

a dziś siedziała 30 min . i nie chciała zejść - efekt ogromna kupa...na szczęście z kupa do nocnika poszło gładko gorzej jest z sikaniem bo sie zapomina jeszcze...

czy wasze dziewczyny podcieraja sie same?? bo Ami chce tylko sama...tylko ja nie wierze ze wytrze sie dobrze i poprawiam a wtedy jest afera:sorry2:
 
czy wasze dziewczyny podcieraja sie same?? bo Ami chce tylko sama...tylko ja nie wierze ze wytrze sie dobrze i poprawiam a wtedy jest afera:sorry2:
Sara jak zrobi kupe to pozwala mi sie podcierac i wtedy myje jej tylek chusteczkami mokrymi, ale jak zrobi siku to obowiazkowo musi sobie "pipcię" (jak mowi :-p) podetrzec sama kawalkiem (czasami mikoskopijnych rozmiarow:-p) papieru :tak::-)

Brawo dla Ami za ogromna kupe :tak::-D:tak:A z sukcesywnym sikaniem do nocnika tez bedzie coraz lepiej :tak:
 
My dzieki Bedytce uzywamy od dluzszego czasu tescowych pieluch i pieluchomajtek i sa naprawde super - zero podraznien, uczulen, a i cena atrakcyjna :tak::-)
;-):-):-):-)
Alka jak robi kupsko to zabiera nocnik i chowa się za fotel, jak skończy to woła i pupsko nadstawia, ale po sikaniu sama się podciera:-D
 
kolejny problem nam sie pojawił:sorry:

Ami ładnie już korzysta z nocniczka, nie ma wpadek i siusiu i kupka trafiaja za każdym razem do nocniczka ale...kurna nie woła mnie i siada w całym rynsztunku:eek::eek::eek:zakładam jej dla wygody albo tylko majteczki albo rajstopki i jak nie zauwaze że biegnie na nocnik to póxniej trza ja przebrać:baffled:
 
reklama
Leika jak tyś to wynalazła? super!!:-)
mada nie denerwuj się, przebieraj i chwal, Alka też taki etap miała, ale przeszło teraz się sama rozbiera i nie chce pomocy przy tym:tak:
 
Do góry