reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

nazwiska lekarzy prowadzacych ciaze i

serduszko

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
jak wyzej wpisujcie swoich lekarzy i szpitale skad oni sa ja mam z Raszei dr Kozlika a wy?

reklama

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
Ja mam prywatny gabinet na Warszawskiej dr.Bartosz :)

karoo-kp

Mama Jagodzianki
Rozwiązania
0
Dr Jacek Święch ze Slupska, przychodnia na banacha :)

alo79

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć diewczyny. Jestem ze Śląska mam termin porodu na 18,09,06r
Mam dwóch lekarzy :). Prywatny Dr.Michalski, I nie prywatny Dr.Koza
Pozdrawiam :)

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
Ale to chyba we wrzesniowkach powinnas napisac :laugh:pozdrawiam

kanga_aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
no ja Warszawa Medicover - dr Stradomska - super babka - a termin jak wiadomo na 2 września ale znając poprzednią ciąże wolę i w sierpniówkach bywać :D

Rozwiązania
0
dr Bogumiła Zachwiej z LIMu - fajna i "sprawdzona" - prowadziła ciążę kilku moich koleżanek i wszystkie są zadowolone. Poza tym jest położnikiem w szpitalu na Czerniakowskiej, gdzie wybieramy się rodzić (na temat daty zdania są podzielone - 31.07 lub 1.08 ;))

reklama

alo79

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ups.... pomyliły mi się klawisze. mam termin na 18.08.2006r :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry