reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski

reklama
Ja jakaś dziwna jestem, bo jeśli chodzi o mebelki, to zdecydowanie wolę bez zwierzątek i innych form zdobniczych :) Ale przyznaję, że może się podobać. Ozdoby, zwierzątka i inne takie uwielbiam na ścianie i ewentulanie na tekstyliach :)
 
postanowiłam namalować aniołka nad łóżeczkiem :) jak wam sie podoba taki :
aniol.jpg
 

Załączniki

  • aniol.jpg
    aniol.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 64
melonowa89, super :) to Twój projekt czy ściągnęłaś z internetu? sama będziesz malować?

A my powoli szukamy większego mieszkania, a to pójdzie na wynajem. Więc ja do ostatnich chwil będę się powstrzymywać z tak zwanym wiciem gniazda ;-)
 
Myszanka projekt z internetu ;p taka zdolna nie jestem hehe sama namaluje na ścianie ma sie sposoby kopiowania ;p zobaczymy jak wyjdzie :) ja tez musze sie powstrzymywac zeby juz czegos nie robic ;p a meble przestawilismy w sypialni i sciagnelismy wykladzine bo znalazla sie chetna do pomocy hehe
 
melonowa89, jak już zrealizujesz swój projekt to koniecznie wrzuć fokę :-), chętnie zobaczę efekty. Ja urządzać na razie nie mogę, to chociaż innym ciężarówkom pokibicuje.
 
reklama
Do góry