reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski

reklama
rojku świetny kącik Amelki :) dzięki za inspiracje :) jak sie ogarne ze slubem to musze sie zabrac za szukanie inspiracji napewno coś ie przyda :)
 
nasza dzidziulka będzie z nami w sypialni, mamy w mieszkaniu 2 pokoje, na dodatek meble sypialniane wiec jak narazie nie ma mozliwosci zeby w jednym pokoju byla sypialnia a osobno pokoik dzieciency, sypialnia jest duza wiec jak maluch urosnie to przedzielimy ja i zrobimy dwa mniejsze pokoje :) a jesli chodzi o meble to mamy komplety z bodzio

sypialnia:

27015_2.jpg
duzą szafe bez nadstawki takie łóżko, komode i szafke nocna

do tego toaletke :
28423_1.jpg
z lustrem
27782_1.jpg
w kolorze orzecha


wszystkie meble sa w kolorze orzecha i limby :) do tego dostaniemy od cioci bardzo dobrej jakosci łóżeczko tez w kolorze orzecha... jeszcze nie wiem jak wygląda, podobno jest bardzo praktyczne ;p

do tego chciałabym cos przy łozeczku na scianie namalowac cos ale to poczekam az sie dowiemy co bedzie heh zeby dobrac wzor albo obrazek :)

3009997427.jpgelfy13.jpgelfy14.jpgelfy22.jpgobrazek823.jpg

mam duzo inspiracji ale musze sie zastanowic jak to wszystko poukladac

ooo i jeszcze drewniane literki :)
images
images
 

Załączniki

  • 3009997427.jpg
    3009997427.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 61
  • elfy13.jpg
    elfy13.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 58
  • elfy14.jpg
    elfy14.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 55
  • elfy22.jpg
    elfy22.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 61
  • obrazek823.jpg
    obrazek823.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 57
rojku super kącik Anielki i fajne inspiracje :-)
melonowa89 też będziemy niestety musieli dzielić pokój z Maluszkiem, więc nie planujemy jakiś wielkich szaleństw w pokoju. Ale drewniane literki nad łóżeczkiem muszą być :) i białe łóżeczko się marzy ;)
 
Dziewczynki nawet sam kącik można urządzić przytulnie :) Nie wiem czy macie na tyle miejsca, ale bardzo fajnie jest mieć taką komodę, na której można położyć przewijak i wszystko w tej komodzie potrzebnego do przebierania mieć na miejscu, pod ręką :) Ja dokupiłam ją jak już Aniela miała parę miesięcy, ale do tej pory nam służy. I Zamiast malować na ścianie super wyglądają naklejki. Świetne i niedrogie są teraz w Biedronie.
A literki drewniane super są, a jak któraś coś czasem szyje, to szyte też pięknie wyglądają...
Pakamera.pl - pokój dziecka - różne - literki imienne na zamówienie AMELKA
A co do naklejek to jeszcze te mi się podobają, są takie inne od reszty:
BOBOM malarskie naklejki na ścianę dla dzieci
 
My mamy dwa pokoje. Jeden duży, drugi mniejszy. W mniejszym urzęduje Zuzu, a w większym my. Notabene większy jest od razu pokojem dziennym. MAluch również będzie z nami, żeby Zuch mogła się wysypiać :) Później planujemy przenieść się do małego, a dzieciaki usytuować razem w większym, gdy mniejsze zacznie przesypiać całe noce-tak by nie budziło starszej :)
 
Ostatnia edycja:
:laugh2: myślałam, że to wątek dla tych, co na l4 muszą,co robić żeby nie zwariować w domu! hihihi
My dopiero będziemy wykańczać pokój dla starszej i sypialnię dla nas bo póki co gnieździmy się na dole we trójkę. Dzidziek będzie z nami na razie, E. oddzielnie. Dla E. mamy mebelki w kolorze kremowym, w stylu trochę retro. Sypialnię mamy w stylu kolonialnym, ale do tego zwyczajne łóżko drewexu dla niemowlaka, przewijak i komódka ikeowska zdekupażowana przeze mnie, i na razie starczy. Potem będziemy kompletować dalej.
 
reklama
Do góry