reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski

Ja pościel dla maluszka kupię w Ikei :) tam są barzo fajne kołderki, poduszka na razie nie jest potrzebna. Mam dwa komplety pościeli po moich starszakach a te w Ikei mają takie wyraziste kolory, strasznie mi się podobają i ceny super. kołderka ok 30 zł + pościel do 50 zł:-)
 
reklama
malabiala -słodka ta pościel, ja kupiłam wypełnienie w biedronce poduszka i kołderka była za 39,90 zł (jeszcze w niektórych biedronkach leży ) wkład jest 100% poliester a powierzchnia 100% bawełna napisane jest na niej ze ma atest instytutu matki i dziecka czy jakos tak i ze jest bezpieczna dla niemowląt. Stwierdziłam ze choćby miała być zapasowa to za taką cenę warto..

A co do łóżeczka z żyrafką to moi znajomi mają i nic im się nie popsuło ale sama nie użytkowałam wiec ciężko się wypowiadać mnie też się bardzo podoba. Ale mysle ze ja takie poszukiwania robić bede jakos koło września.
Zastanawiam się nad takim łóżeczkiem co jest na dłużej, że można potem obniżyć materac i ściągnąć szczebelki przednie i zrobic taki tapczanik co o tym myslicie??
A w ikeii ostatnio widziałam fajne łóżeczko jeszcze z szufladami pod spodem wiec mozna cos zawsze tam poupychać :)
Coś takiego STUVA Łóżeczko z szufladami - IKEA chociaż to co ogladałam było inne a nie moge go znaleść na stronie ;/
 
Moje wyczekane "pallet bed"
WP_20130706_025.jpg
WP_20130706_024.jpg
Teraz robi się jeszcze narożnik do ogrodu i stół do kompletu :)
Na razie na inne meble ogrodowe kasy nie ma, więc trzeba sobie radzić :)
 

Załączniki

  • WP_20130706_025.jpg
    WP_20130706_025.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 107
  • WP_20130706_024.jpg
    WP_20130706_024.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Do góry