reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

reklama
Jestemśmy jeszcze w dwupaku!!!! Idę napisać co się działo i nadrabiać tyyyyyyyle zaległości:szok::szok::szok::szok:


Dziewczyny dziękujemy Wam bardzo za wsparcie i za trzymanie kciuków. Wasza wiara w nas dużo dała:tak:
 
Czesc dziewuszki, ja tylko na chwilke. Wpadlismy do mojej mamy na kawke, wiec skorzystałam z internetu. My juz na nowym mieszkanku. Jeszcze mam pare kartonów do rozpakowania, ale nie mam siły juz tego robic. Ostatnio puchna mi nogi, drętwieją ręce i ogolnie szybko sie mecze. Kupilismy juz pralke i zelazko wiec od jutra sie biore za pranie i prasowanie wyprawki maluszka. Neta jeszcze nie mamy, wiec na razie nie mam jak zagladac. Mam nadzieje ze w tygodniu juz go podłączymy i bedzie ok.
Uciekam.
Buziaki
 
wieści od Aga1480


Narazie lekarze trzymaja mnie na lekach obniżajacych cisnienie, no i jeden maluch za wolne serduszko ma. Boje sie o niego. Jak u was? Pozdrwawiam wszystkie mamcie. Buziaki
 
MARTYNKA czekamy na ciebie :-)

Kurcze AGA 3 maj sie kochana jestesmy z toba A swoja droga to ja tego nie rozumiem ze skoro jednemu mauszkowi za wolno bije serduszko to dlaczego nie zrobia CC na co oni czekaja :-( Ja to bym tam awanture zrobila :-(
 
reklama
Do góry