reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie AMH

reklama
Dziewczyny cud [emoji7][emoji7][emoji7] w sobotę miałam termin miesiączki i nie przyszła [emoji16] miesiąc temu otworzyłam ten temat o niskim AMH (26lat- 0,66) teraz czeka mnie oczekiwanie .. pierwsze usg i strach żeby było wszystko dobrze [emoji17]Zobacz załącznik 1015274
Witaj, ale fajnie, jest radocha! [emoji4]Ja miałam tylko trochę wyższe AMH i obecnie jestem w 6 tyg.
No wodzisz
Spokój. Spokój. Możesz sama dla siebie zrobić bhcg i po 48 h je powtórzyć, i zobaczysz sama że przyrost będzie i spokojnie doczekasz do wizyty. I proponuje w 7tc. Bo pójdziesz wcześniej A tam pęcherzyk z cialkiem zoltym;) Akcji serca nie bedzie widoczna bo może być za wcześniej.
A tak. I zarodek , i serduszko, i pełnia szczescia:)
Sama prawda. By się chciało jak nzjltwdzej po teście do lekarza ale wtedy mało można się dowiedzieć. Jak się będziesz dobrze czuła i nie plamiła to za 2 tyg idź na wizytę, zobaczysz wszystko !
 
Witaj, ale fajnie, jest radocha! [emoji4]Ja miałam tylko trochę wyższe AMH i obecnie jestem w 6 tyg.Sama prawda. By się chciało jak nzjltwdzej po teście do lekarza ale wtedy mało można się dowiedzieć. Jak się będziesz dobrze czuła i nie plamiła to za 2 tyg idź na wizytę, zobaczysz wszystko !
Ja poszłam szybko bo bałam się nowotworu jajnika. Ale poza dwoma cieniami, wykluczył ciążę pozamaciczna właśnie, oraz że jajniki czyste nic w nich, Ani CP , Ani cysty, Ani guza, i są dwa cienie, dala leki , i czekałam. Bhcg przyrastala ok. To czekalam:)
 
Kochana, mogłabyś wstawać zdjęcia tego co przyjmowałaś?
Olej z wiesiołka z firmy Adamed, koenzym Q10 z firmy Naturell. Opakowania wyrzuciłam ..
1567228418061.jpeg
 
Mając 25 lat dowiedziałam sie, ze mam AMH 0,62. Nie planowaliśmy jeszcze zakładać rodziny ale taki wynik zwalił nas z nóg i zaczęliśmy starania. Jutro zaczynam 20 tydzień ciąży, udało sie naturalnie :) przeczytałam wszystkie możliwe fora i wylałam litry łez - dlatego pisze ku pocieszeniu :) na nasza korzyść działa nasz młody wiek, bo oocyty sa dobrej jakości :) jedyne czego sie obawiam to tego, ze moja córeczkę spotka to samo :( buziaki
 
Hej. Ja też napiszę coś ku pocieszeniu. Moje AMH jest skrajnie niskie. Na wydrukowanym wyniku widnieje tylko AMH 0,0 jednak gdy wchodzę na wyniki przez Internet to jest on rozszerzony do 0,016. Mam nie całe 27 lat. FSH różne bo to zależy od cyklu ale najniższe miałam 25 a najwyższe 45. Ciążą wydaje się być totalnie niemożliwa. A jednak. Jestem mama bliźniąt, urodziły się w 37 tygodniu ciąży 07.12.2017 i to calkien duże bo 2820g i 2560g. Ciążą naturalna. Cykl był monitorowany, były 3 pęcherzyki antralne, ładne endometrium i udało się. Pamiętam to jak dziś. Jak leżałam w sypialni z nogami do góry i sama tak naprawdę nie wierzyłam że to się może udać przy takich wynikach, a jednak. :-)
 
Hej. Ja też napiszę coś ku pocieszeniu. Moje AMH jest skrajnie niskie. Na wydrukowanym wyniku widnieje tylko AMH 0,0 jednak gdy wchodzę na wyniki przez Internet to jest on rozszerzony do 0,016. Mam nie całe 27 lat. FSH różne bo to zależy od cyklu ale najniższe miałam 25 a najwyższe 45. Ciążą wydaje się być totalnie niemożliwa. A jednak. Jestem mama bliźniąt, urodziły się w 37 tygodniu ciąży 07.12.2017 i to calkien duże bo 2820g i 2560g. Ciążą naturalna. Cykl był monitorowany, były 3 pęcherzyki antralne, ładne endometrium i udało się. Pamiętam to jak dziś. Jak leżałam w sypialni z nogami do góry i sama tak naprawdę nie wierzyłam że to się może udać przy takich wynikach, a jednak. :-)

Udało się naturalnie ?
Byłaś czyms stymulowana ?
 
reklama
Super podwójne gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
Hej. Ja też napiszę coś ku pocieszeniu. Moje AMH jest skrajnie niskie. Na wydrukowanym wyniku widnieje tylko AMH 0,0 jednak gdy wchodzę na wyniki przez Internet to jest on rozszerzony do 0,016. Mam nie całe 27 lat. FSH różne bo to zależy od cyklu ale najniższe miałam 25 a najwyższe 45. Ciążą wydaje się być totalnie niemożliwa. A jednak. Jestem mama bliźniąt, urodziły się w 37 tygodniu ciąży 07.12.2017 i to calkien duże bo 2820g i 2560g. Ciążą naturalna. Cykl był monitorowany, były 3 pęcherzyki antralne, ładne endometrium i udało się. Pamiętam to jak dziś. Jak leżałam w sypialni z nogami do góry i sama tak naprawdę nie wierzyłam że to się może udać przy takich wynikach, a jednak. :-)
 
Do góry